David Guetta nagrał hit na Euro 2016 dla... Polski! OK, nie jesteśmy jedyni, ale prowadzimy w czym innym

David Guetta zaskoczył polskich kibiców, gdy na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował skierowany specjalnie do nas teledysk do swojego hymnu na Euro 2016!
Spersonalizowany hymn David Guetta nagrał hit na Euro 2016 dla... Polski! I nie tylko. David Guetta zaskoczył polskich kibiców, gdy na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował skierowany specjalnie do nas teledysk do hymnu na Euro 2016! David Guetta zaskoczył polskich kibiców, gdy na swoim kanale w serwisie YouTube opublikował skierowany specjalnie do nas teledysk do swojego hymnu na Euro 2016! David Guetta, jeden z najsłynniejszych francuskich muzyków i DJ-ów, został poproszony przez organizatorów rozgrywanych w jego ojczyźnie mistrzostw Euro 2016 o skomponowanie oficjalnego hymnu na to święto futbolu. Gwiazdor we współpracy ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson stworzył piosenkę "This One's For You". Aby jeszcze bardziej podkreślić tę wzniosłą okazję, Guetta dla każdego z uczestniczących w turnieju kraju przygotował... jego własną, spersonalizowaną wersję teledysku! Polacy też doczekali się swojej odsłony, którą opublikowano w sieci w samą porę, tuż przed - zwycięskim, jak się okazało - meczem naszej reprezentacji z Ukrainą. Pod klipem szybko pojawiły się entuzjastyczne komentarze od Polaków. Polacy po raz kolejny pokazali też, że nasz doping nie ma sobie równych, bo "nasza" wersja teledysku szybko zyskała największą liczbę wyświetleń ze wszystkich, która obecnie sięga już ponad 500 tys.

David Guetta, jeden z najsłynniejszych francuskich muzyków i DJ-ów, został poproszony przez organizatorów rozgrywanych w jego ojczyźnie mistrzostw Euro 2016 o skomponowanie oficjalnego hymnu na to święto futbolu.

Gwiazdor we współpracy ze szwedzką wokalistką Zarą Larsson stworzył piosenkę "This One's For You". Aby jeszcze bardziej podkreślić tę wzniosłą okazję, Guetta dla każdego z uczestniczących w turnieju kraju przygotował... jego własną, spersonalizowaną wersję teledysku!

Polacy też doczekali się swojej odsłony, którą opublikowano w sieci w samą porę, tuż przed - zwycięskim, jak się okazało - meczem naszej reprezentacji z Ukrainą.

Pod klipem szybko pojawiły się entuzjastyczne komentarze od Polaków:

Ale ciary idą po plecach!
Wzruszyłam się... - pisali internauci.

Polacy po raz kolejny pokazali też, że nasz doping nie ma sobie równych, bo "nasza" wersja teledysku szybko zyskała największą liczbę wyświetleń ze wszystkich, która obecnie sięga już ponad 500 tys.

 

IN

Więcej o:
Komentarze (2)
David Guetta nagrał hit na Euro 2016 dla... Polski! OK, nie jesteśmy jedyni, ale prowadzimy w czym innym
Zaloguj się
  • forfiter_jr

    Oceniono 1 raz 1

    Sądząc po wszechobecnych wpisach polaków na YT można wnioskować, że serwis jest "polską własnością":D:D

  • Gość: ggg

    0

    Polacy generalnie nabijają dużo wyświetleń. Brak sensownych telewizji muzycznych, radia grają jedno, ludzie kupują totalnie inną mużykę, to sprawia, że popularni wykonawcy mają często więcej wyświetleń niż światowej sławy muzyce zagraniczni i nie mówie tu o Gangu Albanii czy Ona tańczy dla mnie, Ale wydaje mi się, że doping naszych kibiców jest piękny i tak jak przy Euro 2012 pokazaliśmy, że potrafimy się bawić, co jest świetną reklamą nas samych, przez lata pokutował obraz Polaka jako tego, który kradnie i pije, nam samym wmawiano, że jesteśmy jacyś gorsi, sami o sobie mieliśmy złe zdanie. a tak naprawdę jesteśmy pracowitym narodem (niezależnie na budowie, czy w biurze projektowym, cenią zarówno naszych robotników, jak i specjalistów) potrafimy być otwarci, potrafimy zyskać sympatię i szacunek innych i nie dawajmy sobie wmawiać, że jesteśmy jacyś gorsi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX