Grzegorz Krychowiak pokazał niesamowite zdjęcie z meczu z Niemcami. Zrobiono je w IDEALNYM momencie. "9+10+11=..."

Grzegorz Krychowiak po zremisowanym meczu z Niemcami nie krył swojego zadowolenia. Piłkarz pokazał na Facebooku wyjątkowe zdjęcie, które obrazuje "sportowego ducha" Polaków.

Grzegorz Krychowiak i reszta polskiej reprezentacji w piłce nożnej mają powody do świętowania. Wprawdzie futbolistom nie udało się strzelić we wczorajszym meczu z Niemcami żadnej bramki, ale zremisowaliśmy po wyrównanej walce.

Krychowiak po spotkaniu podzielił się na Facebooku wyjątkowym zdjęciem, na którym udało się uchwycić "sportowego ducha" Polaków. Na wykonanej w idealnym momencie fotografii widzimy siedzącego na murawie Krychowiaka i pomagających mu wstać dwóch innych zawodników - Roberta Lewandowskiego i Kamila Grosickiego.

Przypadek sprawił, że wszyscy trzej piłkarze na zdjęciu mają na koszulkach kolejne numery: Lewandowski to 9-tka, Krychowiak 10-tka, a Grosicki - 11-tka.

9+10+11 = Team Poland

Opublikowane przez sportowca zdjęcie spotkało się z entuzjastyczną reakcją jego fanów, którzy podziękowali Grzegorz Krychowiakowi i pozostałym piłkarzom za udany mecz:

Jestem z Was Dumna! Życzę i wierzę w kolejne wygrane! BRAWO!
Krycha jak zawsze żelazo ! Nie wyobrażam sobie środka pola bez Krychowiaka!
Brawo i jeszcze raz brawo, piękny mecz ze wskazaniem na nas! Mogliśmy to wygrać, ale i tak jest fantastycznie! - pisali internauci.

Trzymaliście za nich wczoraj kciuki?

 

IN