Euro 2016. Russel Crowe oglądał mecz Polska-Niemcy. I tweetował. "Lubię tę polską drużynę". Najlepsze o Miliku!

Mecz Polska - Niemcy zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak emocji na boisku nie brakowało, a uległ im nawet Russel Crowe.
Gwiazdor z Polakami Russel Crowe oglądał mecz Polska-Niemcy. I tweetował. Mecz Polska - Niemcy zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak emocji na boisku nie brakowało, a uległ im nawet Russel Crowe. Mecz Polska - Niemcy zakończył się bezbramkowym remisem. Jednak emocji na boisku nie brakowało, a uległ im nawet Russel Crowe. Jak się okazuje, czwartkowe spotkanie miało fanów nawet po drugiej stronie globu. Swoją fascynację meczem na Twitterze wyraził... Russel Crowe. "Lubię tę polską drużynę. Nikt na nich nie stawiał, a jednak wydają się świetną ekipą" - napisał aktor. Im dłużej trwał mecz, tym bliżej zawału byli polscy fani, a "Biało-czerwoni" wyraźnie się rozkręcali. Crowe również uległ emocjom. Wyróżnił nawet Arkadiusza Milika: "Dobra robota, Polsko. Zdecydowanie bardzo dobry wynik. Milik wisi nam wszystkim parę goli" - skomentował. Zgadzacie się z jego opinią?

Mecz Polska - Niemcy był najważniejszym sprawdzianem dla polskiej drużyny. Remis 0:0 to sukces. Nie tylko dlatego, że nie przegraliśmy z aktualnymi Mistrzami Świata, ale też dlatego, że wynik daje nam bardzo dobrą pozycję w grupie. Jak się okazuje, czwartkowe spotkanie miało fanów nawet po drugiej stronie globu. Swoją fascynację meczem na Twitterze wyraził... Russel Crowe.

 

 

Lubię tę polską drużynę. Nikt na nich nie stawiał, a jednak wydają się świetną ekipą - napisał aktor.

Im dłużej trwał mecz, tym bliżej zawału byli polscy fani, a biało-czerwoni wyraźnie się rozkręcali. Crowe również uległ emocjom. Wyróżnił nawet Arkadiusza Milika.

 

 

Dobra robota, Polsko. Zdecydowanie bardzo dobry wynik - skomentował. - Milik wisi nam wszystkim parę goli.

Zgadzacie się z jego opinią?

 

 

JM