Z Dupy na 20 metrach kwadratowych, czyli Człowiek Warga u Jakóbiaka

Łukasz Jakóbiak przepytał Macieja Dąbrowskiego. Dwóch vlogerów na 20 m2 to spore zagęszczenie. Zderzenia podobnych bytów bywają owocne, tak jest tym razem.

Dla widzów "przeciwnika" mogą wydawać się dość dziwni, ale ta rozmowa należy do bardziej udanych. Maciej Dąbrowski, czyli Człowiek Warga z kanału "Z Dupy" przepytuje swoich gości w piwnicy, Łukasz Jakóbiak na swoich tytułowych 20 metrach kwadratowych. Dąbrowski odwiedził kawalerkę, czas na rewizytę w kazamatach.

Mówię szczerze. Czy mądrze? Ch** wie. Prosiłem Łukasza, żeby nie pikał moich przekleństw, ale nie mam z tym problemu, że to zrobił bo trochę się różni ten wywiad od tych Z Dupy. Wbijajcie na 20m2 i napiszcie Łukaszowi co sądzicie o tym wywiadzie! - zachęca na Facebooku Maciej Dąbrowski.

Przez wielu długo wyczekiwany odcinek jest już dostępny!!! Zapraszam na rozmowę z Człowiekiem Wargą czyli Maćkiem z kanału Z Dupy!!! Nie biorę odpowiedzialności za tę rozmowę. Dodatkowo zapraszam na making of i cykl poza kawalerką zrealizowany w Porsche 911 na ulicach Warszawy z Honorata Skarbek - zapraszał z kolei Łukasz.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS