Blowek. Z własnym programem na Veedo.pl. Pierwszym gościem Hołowczyc

Blowek dostał własny program na serwisie Grupy TVN, Veedo.pl. Działający od września 2014 portal stawia na krótkie materiały pokazujące talenty i pomysły ludzi.

Karol Gązwa, czyli vloger Blowek, ma dobrze ponad milion subskrybentów na Youtube a korzenie jego kanału siedzą w grach komputerowych. Młody youtuber prowadzi teraz własny program na serwisie Veedo.pl, BlowStar. Tam grając mierzyć się będzie z najróżniejszymi przeciwnikami. Pierwszym był kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Panowie ścigali się w konsolowej wersji Mario Kart Stadium.

Zaprosiliśmy do współpracy Blowka, gdyż zależało nam na poruszaniu tematyki gamingowej. Mamy wielu młodych odbiorców, którzy interesują się grami - Press.pl cytuje Urszulę Majewską, szefową Veedo.pl.
Pomysł na serię bardzo mi się spodobał, ponieważ jest to coś, czego nie było w Polsce, jak również jest to idealna okazja, aby poznać celebrytów oraz sprawdzić się z nimi w grach - portal cytuje Karola Gązwę.

Kolejne, kilkuminutowe odcinki będą publikowane co wtorek o godz. 16.30. Następnymi gośćmi będą Jakub Rzeźniczak, Ryszard Kalisz i Piotr Rubik.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS