Z Dupy. 44 odcinek już w sieci a w nim? Drozda, dziady, Donatan i Dick4Dick

Człowiek Warga Z Dupy 12 stron A4 maszynopisu wysmarował tworząc scenariusz 44 odcinka. Tyle treści w 25 minut nie zmieścił, więc wideo ma dwie części. Do sieci trafiła pierwsza.

Maciej Dąbrowski, cztery tygodnie kazał czekać fanom na odcinek vloga Z Dupy. 44, mistyczny odcinek nakręcił z udziałem kapeli Dick4Dick i dwóch innych youtuberów, Bartka Usa i Ajgora Ignacego. O czym jest nowe Z Dupy?

Dostaje się Droździe za potępianie żartów które kiedyś sam promował (pamiętacie "Śmiechu Warte"?), Danielowi Olbrychskiemu i Ekskluzywnemu Menelowi za opowieści w śniadaniówkach, Maryli Rodowicz za ostatni teledysk.

Rodowicz jako uwodząca wampirzyca? To jakbym swojej matce kazał się seksownie wić.

Oberwali producenci Luxurii Astaroth za niepotrzebne młodej postarzenie oraz Donatan, bo jego wokalistki krzyczą jego imię w teledyskach (tu nawiązanie do Jasona Derulo i jego wokalnej autopromocji) oraz musicalom i filmom Disney'a za koszmar piosenek (za wyjątkiem Króla Lwa).

Dzięki gościnnemu występowi Bartka Usa przekonaliśmy się, jak musicalowe śpiewanie przy byle okazji sprawdza się w realu (np. zamawiając gofry). Usłyszeliśmy też o nowym narkotyku z USA (scoobie snacks) i najlepszych filmach o ćpaniu. W segmencie o narkotykach gościnnym dilerem został Ajgor Ignacy.

A tak to wygląda.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: