Banshee. Jest Cukrofobia 2 i zarzut: jestem waszą marionetką

Banshee zmieniła styl. Ucieka od "słodyczy" z poprzednich i cieszy się, że Cukrofobia to jej nowy pomysł na bardziej osobistego vloga.

Jest inaczej i chyba lepiej. Mroczne intro nowej serii youtube'owej vlogerki Banshhe to dosłowna ucieczka przed słodyczą. Pan Henryk goni dziewczynę przez las niczym wielkanocny zając z sennego koszmaru. W drugim odcinku "Cukrofobii" Banshee mówi o lęku przed przesłodzeniem.

Dusiło mnie bycie wesołą, śmieszną dziewczynką. Mam wiele twarzy. Tym sezonem zaczynam nowy i ciekawy etap w mojej youtube'owej przygodzie - zapewnia.

Rozdział 2 z przewrotnym tytułem "Jestem waszą marionetką" to odcinek o tym, że Banshee ma dość "dobrych rad" fanów komentujących chętniej ją samą niż wideo, które publikuje.

Czasami traktujecie mnie jak postać z kreskówki. Chcecie mnie taką, taką czy inną. Większość komentarzy nie dotyczy filmu, tylko mnie. Jaka byłam, jaka jestem i jaka powinnam być. Gdybym była animowana, to ok. Ale ja jestem człowiekiem. I będę taka, jaka chcę być. Nie wiem, którędy wiedzie droga do sukcesu. Ale droga do porażki to robienie tego, czego chcą od ciebie inni - mówi Banshee.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Banshee. Jest Cukrofobia 2 i zarzut: jestem waszą marionetką
Zaloguj się
 • Gość: podrozowiczka

  0

  milej podruzy do anglii

 • Gość: ukochana banshee

  0

  kocham cie zuziu . przeprowac sie do srody slaskie lub tam przyjedz . super beda efekty

 • Gość: Znajoma Banshee

  Oceniono 4 razy 0

  zuzia nie chce żeby ludzie robili z nią co chcą i tyle proste

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX