18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"M jak miłość". Iza podjęła decyzję. Kogo wybrała: Artura czy Marcina? Znamy odpowiedź

"M jak miłość". Iza (Adriana Kalska) na kilka dni zniknęła i próbuje w spokoju uporządkować swój świat - bo czeka ją trudny wybór. Marcin (Mikołaj Roznerski) sprawia, że jej serce bije jak szalone... Za to Artur (Tomasz Ciachorowski) pragnie otoczyć ją opieką i spędzić u jej boku resztę życia. Którego z mężczyzn wybierze w końcu piękna pani kurator? Ciekawych zapraszamy na odcinek numer 1214. Emisja w poniedziałek 11.04!

Marcin, szukając Izy, wybierze się pod Warszawę - do jej ciotki (w tej roli Anna Tomaszewska). A seniorka nie powita go miło.

Iza powiedziała, żebym pod żadnym pozorem nie wpuszczała pana do domu! Sama wpuściła pana do swojego życia i kiepsko się to dla niej skończyło, co?(...) Pan sobie daruje te czarujące uśmiechy Na mnie nie robią wrażenia!


W końcu ciotka Izy zaprosi jednak Chodakowskiego na herbatę i poradzi, by napisał list - który obieca kuzynce przekazać.

Nie przyszło wam do głowy, że zapędziliście dziewczynę w kozi róg? I pan, i ten jej... Artur? Po prostu nie chce z wami rozmawiać. Po tym wszystkim, co się stało... ma prawo.

A Iza kilka godzin później zdecyduje się na trudną rozmowę z Arturem...

Wybrałaś jego, prawda? Wybrałaś Marcina? Nie rób tego, ten facet tak naprawdę cię nie chce Kocha swoją zmarłą żonę czy narzeczoną I nigdy nikogo nie pokocha tak, jak kochał tamtą kobietę.

Po rozstaniu z narzeczoną Artur załamie się - i trafi do baru. A po kilku drinkach wyzna barmanowi, że pragnie zemsty.

Pewnie słyszysz tu od klientów różne różności?
Owszem, proszę pana...
A czy jakiś klient kiedykolwiek powiedział ci, że chce kogoś zabić? Powiedział? Po minie widzę, że nie...

Tymczasem Iza pojedzie prosto do Marcina... I to właśnie w jego ramionach spędzi kolejną noc.

Jesteś Jak to dobrze, że się odnalazłaś!

Co wydarzy się dalej? Czy Iza będzie z Chodakowskim naprawdę szczęśliwa? I czy Artur spróbuje młodej parze zaszkodzić? Odpowiedź wkrótce - tylko na antenie TVP2, w premierowych odcinkach serialu!

 

 

Mat. prasowe