"Na dobre i na złe". Julia Kamińska (dr Krakowiak) brutalnie zaatakowana w więzieniu!

"Na dobre i na złe". Emisja odcinka 6 kwietnia o 20:40 w TVP2.

"Na dobre i złe" - co wydarzy się w najbliższym odcinku?

W najbliższą środę Szczepan (Kamil Kula) zrobi Agacie (Emilia Komarnicka) romantyczną niespodziankę - z okazji rocznicy ich pierwszego pocałunku. A później zaprosi ukochaną na imprezę, którą zorganizują dla niego nowe koleżanki z pracy...
Oczepkowanie! Zabawa będzie naprawdę szalona i potrwa niemal do białego rana. Czy Lipski zda ostatni "egzamin" i założy w końcu czepek pielęgniarki?

Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) kolejny raz spotka się za to z profesorem Bartem (Piotr Głowacki). Oboje znów się pokłócą - o dalsze leczenie ich wspólnego pacjenta. Słynny kolega doceni jednak talent pani ordynator i zaproponuje, by asystowała mu podczas następnego zabiegu - w Płocku.

Tymczasem w Leśnej Górze pojawi się nagle Blanka (Pola Gonciarz) i "przyłapie" Wiki w objęciach Adama (Grzegorz Daukszewicz)! Jak zareaguje nastolatka - widząc, że mężczyzna, w którym się zakochała, wybrał jej matkę?

A w finale: kolejne problemy doktor Krakowiak (Julia Kamińska). Lekarka zacznie współpracę z lokalnym zakładem karnym i padnie ofiarą brutalnego ataku!
Jeden z więźniów będzie udawać chorobę, a gdy Zuza przyłapie go na kłamstwie zacznie ją nagle dusić! W obronie dziewczyny stanie jednak sympatyczny Jasiek (Jan Zmit) - przez kolegów nazywany także "Góralem". Chłopak obezwładni napastnika, ale sam też zaliczy kilka mocnych ciosów. I doktor Krakowiak uzna w końcu, że powinien trafić do szpitala.


A w Leśnej Górze Zuza pozna "Górala" bliżej i oboje od razu połączy nić sympatii... Lekarka dowie się jednak, że Jasiek ma na koncie wyrok za morderstwo. Czy jej nowy pacjent okaże się niebezpieczny?

Emisja odcinka numer 632 "Na dobre i na złe" już 6 kwietnia.