"Przyjaciółki". Dziewczyny muszą zamknąć biznes! [5. odcinek]

"Przyjaciółki". Niestety, okazało się, że muffinarnia przynosi straty. Dziewczyny podejmują trudną decyzję o zamknięciu interesu. To jednak nie jedyny problem, z którym muszą się zmierzyć.

Za radą Zuzy (Anita Sokołowska) i Patrycji (Joanna Liszowska) Inga (Małgorzata Socha) i Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) decydują się zamknąć muffiniarnię. Dziewczyny martwią się o przyszłość, ale Zuza nastraja je optymistycznie i obiecuje, że to nie koniec - tylko nowy początek.

Paweł (Bartek Kasprzykowski) namawia Ankę, żeby została "luksusową panią domu". Inga, oczywiście, może liczyć na pomoc Roberta (Krzysztof Wieszczek). Nowy asystent Zuzy, Darek (Rafał Zawierucha), wyznaje jej, że praca w banku nie sprawia mu przyjemności, a jego prawdziwym marzeniem i pasją życia jest śpiew i kabaret. Zuza namawia go, żeby próbował swoich sił.

Patrycja i Michał (Marcin Rogacewicz) chcą wejść do nowego mieszkania, by wymierzyć kuchnię i łazienkę. Jednak dozorca nie wpuszcza ich do mieszkania. Michał jest wściekły i zaniepokojony sytuacją. Kolejnego dnia, gdy telefonicznie ustala z deweloperem przyczyny stanu rzeczy, przypadkowo potrąca Sebo (Modest Ruciński), który właśnie wychodził z Patrycją z salonu fryzjerskiego.

Co jeszcze wydarzy się w piątym odcinku siódmej serii "Przyjaciółek"? Przekonamy się w (czwartek), o godzinie 21:05 w Polsacie.