"Przyjaciółki" 7 sezon. Anka stawia się Pawłowi. Co on na to? odpowiedź powinna ją ucieszyć

Przyjaciółki" 7 sezon: Dobra zabawa, romantyczna kolacja i domowe spa. Zobacz zwiastun czwartego odcinka (wideo i zdjęcia) Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska) i Anka (Magdalena Stużyńska - Brauer) mają świetny pomysł, jak poprawić nastój Indze (Małgorzata Socha). Paweł (Bartek Kasprzykowski) zabiera Ankę na kolację z niespodzianką. Patrycja poznaje nową koleżankę Michała (Marcin Rogacewicz). A Zuza jedzie z Jankiem (Marek Bukowski) na wyprawę w nieznane.

Anka wykrzykuje Pawłowi, że nie jest już "ciepłą żoneczką", która czeka na swojego męża w kuchni. Co na to Paweł? Zabiera Ankę do ekskluzywnej restauracji.

Patrycję i Michała odwiedza Edyta (Paulina Chapko), koleżanka Michała z Kopenhagi. Inga poznaje nową partnerkę byłego męża, Anitę (Sylwia Juszczak - Arnesen). Hania (Pola Figurska) jest nią zachwycona, a Inga nie ukrywa zazdrości.Przyjaciółki martwią się złym nastrojem Ingi i wyciągają przyjaciółkę na kręgle.

Jasiek zabiera Zuzę na przejażdżkę poza Warszawę. Patrycja po powrocie z pracy zastaje w domu zamiast Michała, jego matkę...Chcąc jej to wynagrodzić, Michał przygotowuje zmysłową kąpiel. Właściciel muffiniarni podnosi czynsz o sto procent.

Czy to koniec biznesu Ingi i Anki? Czwarty odcinek siódmego sezonu "Przyjaciółek" w czwartek, o godzinie 21:05 w Polsacie.