"M jak miłość". Artur oświadcza się Izie, a małżeństwo Budzyńskich przechodzi do historii

Zapraszamy na premierowe odcinki "M jak Miłość". Radość, nadzieja, rozpacz - przed nami spora dawka emocji! Czego tym razem możemy się spodziewać w serialu?
Gdy Agnieszka (Magdalena Walach) wyjdzie z córką ze szpitala, Tomek (Andrzej Młynarczyk) od razu otoczy obie opieką. Chodakowski postanowi nawet zatrudnić nianię.
Natomiast Olszewska wybierze w końcu dla małej imię: Helenka. Jest jednak nieświadoma, że Asia (Barbara Kurdej-Szatan) od lat marzy o tym, by właśnie tak nazwać swoją przyszłą córkę!
Iza (Adriana Kalska) wyzna z kolei Marcinowi (Mikołaj Roznerski), że Artur (Tomasz Ciachorowski) się oświadczył - a ona powiedziała "tak". Dziewczyna od razu zacznie szukać ślubnej sukni choć wcale nie będzie pewna, czy resztę życia chce spędzić właśnie u boku narzeczonego. I w końcu znów przyjdzie do Chodakowskiego
Już sama nie wiem, co czuję, co myślę, ani czego pragnę . Nie wiem, czy powinnam wychodzić za Artura? Nie wiem też, czy cię kocham, czy nie I jest tylko jeden sposób, żebym się upewniła
Małżeństwo Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek) będzie za to o krok od rozpadu. Budzyński umówi się na "męski" wieczór z Tomkiem i Wernerem (Jacek Kopczyński), wypije parę drinków za dużo... i pojedzie prosto do Pauliny (Maria Szafirska).
Chciałem ci powiedzieć, że już dawno próbowałbym cię uwieść, bo jesteś cudowna. Gdyby nie
Gdyby nie to, że... nadal bardzo kochasz swoją żonę?
Tymczasem Marta, gdy zobaczy męża z "przyjaciółką", kompletnie się załamie.
I godzinę później wyzna Gruszyńskiej (Tamara Arciuch):
To koniec, nie mam już siły W przyszłym tygodniu złożę papiery rozwodowe!
Jaki będzie finał? Ciekawych zapraszamy do TVP2! Emisja odcinków " M jak miłość" 1205-1206 7 i 8 marca.