"M jak miłość". Darek błaga o spotkanie z Natalką. "Nie wiadomo, co dalej będzie ze mną"

"M jak miłość". Co postanowi Natalka w związku z ojcem swojej córki? Pogodzą się?

Darek (Marcel Sabat) prosi Natalię (Marcjanna Lelek) o kolejne spotkanie - przed operacją, którą ma rzekomo przejść w Niemczech. I zaskakuje dziewczynę mówiąc, że ma podarunek dla małej Hani... wart kilkaset tysięcy złotych!

Nie chcę cię brać na litość. Ale nie wiadomo, co dalej będzie z moim sercem i w ogóle ze mną. Dlatego proszę: klucze do mieszkania w Warszawie. To kawalerka, ale bardzo ładna, duża, w odrestaurowanej kamienicy Jest naprawdę sporo warta!
Chłopak uśmiecha się i podaje klucze dawnej ukochanej... A Natalia jest w szoku.
Nie rozumiem... po co mi je dajesz?
Chcę zabezpieczyć swoją córkę. Na wypadek, gdyby coś poszło nie tak Postanowiłem zapisać to mieszkanie na Hanię. Wszystkie formalności już załatwiłem! Musimy tylko podjechać do notariusza i podpisać papiery... Znajdziesz czas jutro o dziesiątej? Mamy już umówione spotkanie... Słuchaj, a może masz ochotę jeszcze dziś obejrzeć to mieszkanie? To niedaleko, możemy jechać tam od razu!
Po powrocie do Grabiny Mostowiakówna o wszystkim opowiada Barbarze (Teresa Lipowska).
Kompletnie mnie tym zaskoczył... Ale oczywiście powiedziałam mu, że nie mogę przyjąć tej darowizny. No bo w końcu Daj spokój, mieszkanie w Warszawie, tyle pieniędzy Uważasz, że dobrze zrobiłam?
A seniorka tylko kręci głową:
Nie wiem, dziecko... Nie chcę się wypowiadać.
Dlaczego?
Mam trochę inne podejście do tego wszystkiego... Dla mnie najważniejsze jest dobro Hani. I jeśli ten chłopak rzeczywiście coś sobie przemyślał, coś zrozumiał i chce zabezpieczyć swoją córkę... to ma do tego prawo i warto tę jego propozycję chociaż rozważyć
To scena, którą zobaczymy już 21 marca - w 1209 odcinku "M jak Miłość". Co wydarzy się dalej? Czy Natalia zgodzi się na podpisanie dokumentów? A jeśli tak w jaki sposób wykorzysta to wraz ze swoją matką Darek? Ciekawych zapraszamy przed telewizory!
Więcej o: