"Przyjaciółki". Już w przyszłym tygodniu startuje 7. sezon!

Serial "Przyjaciółki" wraca na antenę Polsatu. Premiera 1. odcinka 7. sezonu już 3 marca, o godzinie 21:05.

Stęskniliście się za serialem "Przyjaciółki"? Nie rońcie łez już coraz mniej dni dzieli nas od premiery 1. odcinka 7 sezonu. A co w nim?

W nadchodzącym sezonie dawne namiętności bohaterek wybuchną na nowo, a kolejne zwroty w życiu Patrycji, Zuzy, Ingi i Anki nie zawiodą milionów wiernych fanów serialu. Obok Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer oraz ich dotychczasowych serialowych partnerów, tj. Marcina Rogacewicza, Krzysztofa Wieszczka i Bartka Kasprzykowskiego, w nowej serii zobaczymy również Marka Bukowskiego i Stefano Terrazzino.

W siódmej serii serialu "Przyjaciółki"wystąpi również plejada kluczowych aktorów z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Mikołaj Krawczyk, Przemysław Sadowski, Adam Adamonis, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Marcin Korcz, Modest Ruciński, Rafał Zawierucha i Mariusz Bonaszewski. Kto jeszcze zagra w nowym sezonie? Przekonamy się wiosną na antenie Telewizji POLSAT! Premierowy odcinek 7. sezonu - 3 marca (czwartek), godz. 21.05

Więcej o: