"M jak miłość". Serialowa córka Cichopek i Mroczka w SZPITALU! Połknęła dopalacze

Dramatyczne chwile "M jak miłość". Córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) połknie dziwny "cukierek". Ciekawość Lenki okaże się tragiczna w skutkach.

Przed nami kolejny tydzień z "M jak Miłość". Zobaczcie, co o tym wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu (1194-1195 emisja 25-26  stycznia)?

Dobra wiadomość dla fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) - młoda para spędzi razem namiętną noc! Marzenie Izy w końcu się spełni i Chodakowski otworzy się na nową miłość. Niestety, ale pozostali bohaterowie nie będą mieli tyle szczęścia.

M jak miłość. Mikołaj Roznerski MTL MaxFilm

Darek (Marcel Sabat) powróci do życia Natalii (Marcjanna Lelek) - a wraz z nim problemy. Kolejne badania wykażą, że Maj po wypadku stał się bezpłodny. A matka (Grażyna Strachota) nakłoni go, by spróbował odebrać Natalii dziecko! Chłopak od razu wymyśli skomplikowaną intrygę - żeby zdobyć Hanię, muszę najpierw zdobyć Natalkę...

Chłopak okłamie byłą ukochaną, mówiąc, że ma poważną wadę serca - licząc na to, że dziewczyna zacznie mu współczuć i zgodzi się na jego kontakty z córką Jego plan sprawdzi się w stu procentach! Natalia jeszcze tego samego dnia ostro pokłóci się z Frankiem (Piotr Nerlewski) - gdy leśnik otwarcie przyzna, że w nagłą chorobę Darka wcale nie wierzy.

A jeśli... on naprawdę się zmienił? I tęskni za Hanią? I jest chory?
I cholernie cwany! Sorry, ale jakoś nie wierzę w te jego rewelacje... Tyle razy cię oszukał, zawiódł! Dlaczego tym razem miałoby być inaczej? Nie ufam draniowi i moim zdaniem on nadal próbuje tobą manipulować!\

Czy Darek dopnie w końcu swego - i kolejny raz złamie Natalii serce?

M jak miłość. Piotr Nerlewski, Marcjanna Lelek MTL MaxFilm

W Grabinie pojawi się także Asia (Barbara Kurdej-Szatan) - szczęśliwa, że w końcu zaszła w ciążę. Dziewczyna odwiedzi Mostowiaków razem z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i małym Wojtkiem (Felek Matecki) Barbara (Teresa Lipowska) od razu domyśli się, że młoda para ukrywa radosną tajemnicę.

Cieszę się, że tak dobrze się wam układa Wiem, że Joasia zastąpiła Wojtusiowi mamę, jestem jej za to wdzięczna... I ucieszę się, jeśli Wojtek będzie miał rodzeństwo - a ja kolejną wnuczkę albo wnuczka!

M jak miłość, MTL MaxFilm

Po powrocie do Warszawy Tarnowska pójdzie jednak do lekarza - na kontrolne badania. I wieczorem nie będzie miała dla Tomka dobrych wiadomości...

M jak miłość, Barbara Kurdej-Szatan i Andrzej Młynarczyk MTL MaxFilm

Tymczasem Anna (Tamara Arciuch) pojedzie w końcu na spotkanie z Rafałem (Przemysław Bluszcz) - do szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna wyzna, że... myśli już o powrocie do normalnego życia.

Jest już ze mną o wiele lepiej Biorę leki i mam nadzieję, że w końcu mnie z tego wyciągną. Że się wyleczę i... może kiedyś będę mógł wrócić do normalnego życia?

Czy Rafał znów pojawi się w Grabinie - i zagrozi Mostowiakom?

M jak miłość, MTL MaxFilm

Trudne chwile czekają także Marię (Małgorzata Pieńkowska), która pokłóci się z Robertem (Zbigniew Stryj). Bilski pokaże w końcu swoje prawdziwe oblicze i o mało nie rzuci się na ukochaną z pięściami! Mała Basia (Maja Wudkiewicz), przerażona krzykami dorosłych, zadzwoni po pomoc do taty (Robert Moskwa) Czy Artur przyjedzie na czas - i zdoła Rogowską uratować?

M jak miłość, M jak miłość. Małgorzata Pieńkowska MTL MaxFilm

Kinga (Katarzyna Cichopek) przeżyje za to chwile grozy przez Baryckiego (Łukasz Pracki). Mężczyzna zaatakuje ją w bistro, ale w obronie przyjaciółki od razu staną Marcin (Mikołaj Roznerski) z Andrzejkiem (Tomasz Oświeciński). Za to kilka dni później...

M jak miłość.. Mikołaj Roznerski, Katarzyna Cichopek MTL MaxFilm

Mała Lenka (Marysia Głowacka) trafi do szpitala! Córka Zduńskich połknie jeden z "cukierków", które znalazła przy sklepie z dopalaczami i które dotąd ukrywała przed rodzicami... Czy Kingę i Piotra (Marcin Mroczek) czeka największa tragedia - utrata dziecka?

Odpowiedzi na te pytania już wkrótce w TVP2. Emisja odcinków 1194-1195 odbędzie się 25 i 26 stycznia o 20:40.

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: