"Na dobre i na złe". Lena i Latoszek się rozwodzą! A zaraz potem... Odcinek 621. Emisja 20 stycznia

Zapraszamy na 621 odcinek "Na dobre i na złe"! Co tym razem wydarzy się w serialu?

Zobaczcie, co wydarzy się w 621 odcinku "Na dobre i na złe".

Latoszek (Bartosz Opania) i Lena (Anita Sokołowska) wezmą oficjalnie rozwód, ale po rozstaniu pozostaną przyjaciółmi.

Nie bardzo wiem, co się mówi po rozwodzie Szczęścia na nowej drodze życia?
Nawzajem...

Zaraz po wizycie w sądzie oboje pojadą do szpitala w Leśnej Górze! Doktor Starska wróci do pracy i obejmie stanowisko ordynatora interny. Witek tym razem zostanie jej podwładnym. Jednak wcale nie będzie rozczarowany.

Wracam do źródeł! Praca u podstaw, prawdziwe życie Krew pot i łzy, a nie nudne papierki

Konica (Robert Koszucki), widząc reakcję kolegi, będzie zaskoczony. -

Spodziewałem się wejścia smoka A nie: smoczycy!

Jednak Latoszek wzruszy tylko ramionami:

Dla mnie to czysty deal.
Ona dostała gabinet. A ty? Co ty będziesz z tego miał?
Święty spokój...

Dyrektor Tretter (Piotr Garlicki) oficjalnie powita za to Lenę i Witka na internie - a chwilę później wezwie przyjaciół do swojego gabinetu.

Jestem na was strasznie wściekły Oczekuję, że mi przejdzie pod wpływem waszej udanej współpracy. Jeśli nie, będę jeszcze bardziej wściekły i nic na to nie poradzę! Bo dla mnie jesteście dla siebie stworzeni. I żaden pieprzony rozwód nie jest w stanie tego zmienić!

Jednym z pierwszych pacjentów, który trafi pod opiekę Latoszka, będzie Jeremi (w tej roli Marcin Czarnik, widzom znanym m.in. z serialu "Barwy szczęścia") - taksówkarz, który w wypadku zostanie ciężko ranny w nogę. Czy lekarz zdoła mu pomóc? I pod koniec dnia znów będzie miał powód do dumy?

Tymczasem Lena po pracy spotka się ze swoim nowym przyjacielem: Staszkiem (Marcin Kwaśny) Czy pani ordynator stanie się obiektem szpitalnych plotek - i to już po pierwszym dyżurze?

Spore zmiany czekają też Falkowicza (Michał Żebrowski). Profesor uzna, że Matylda (Amelia Czaja) powinna trafić do rodziny zastępczej - pod opiekę Grzegorza (w tej roli Marcin Bosak), który wspólnie z żoną zapewni jej prawdziwe, domowe ciepło... Lekarz wyzna swojemu "następcy", że dla niego najważniejsza jest praca.

Nigdy nie miałem rodziny I nie zamierzam jej mieć.( ) Matylda zasługuje na więcej...

Jednak nastolatka wcale nie będzie z tego zadowolona I w końcu, ze łzami w oczach, spojrzy na Falkowicza:

Dlaczego mnie oszukałeś? Nie chcesz mnie już?
Chcę, żebyś miała prawdziwe życie. Całymi dniami nie ma mnie w domu Weekendy spędzasz w szpitalu albo z opiekunką Ja nie miałem rodziców. Dorastałem w domu dziecka

A w finale: problemy Szczepana (Kamil Kula)! W dniu egzaminu na pielęgniarza chłopak nagle źle się poczuje. Adam (Grzegorz Daukszewicz), zaniepokojony, przyjedzie po niego na uczelnię I od razu zabierze kolegę do szpitala.

Cholera, stary co z tobą? Nie zdasz tego egzaminu Jesteś chory!
Nie, po prostu mało spałem. Daj mi spokój Skąd tu się w ogóle wziąłeś?
Masz gorączkę, chłopie

A na oddziale Szczepan trafi pod opiekę Leny oraz doktor Woźnickiej (Emilia Komarnicka). I w końcu wyzna lekarkom, że wziął kokainę!

Chciałem zdać ten cholerny egzamin! Zasypiałem nad książkami No, to wziąłem. Jedną działkę Pierwszy i ostatni raz! Daję ci słowo Agata, przysięgam
Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka numer 621 już 20 stycznia - zobacz koniecznie!