"M jak miłość". Odcinek 1188. Emisja 4 stycznia. Kłótnia sióstr. Ula chce wyjechać z kraju!

Zapraszamy na kolejny, pełen emocji tydzień z "M jak Miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?
W " M jak miłość" bohaterowi będą targani emocjami. Ula ( Iga Krefft) odwiedzi Franka (Piotr Nerlewski) w leśniczówce i kolejny raz zapyta chłopaka o jego uczucia.
Nie chcę ci się narzucać i po tej naszej rozmowie już nigdy do tego nie wrócę, ale chcę, muszę cię o coś zapytać... Bo jeśli tego nie zrobię... nigdy sobie nie daruję! Franek, powiedz czy my, kiedykolwiek, nie teraz, ale za jakiś czas Czy mamy jakąś szansę?
A leśnik znów odbierze jej nadzieję.
Jesteś świetną dziewczyną i bardzo cię lubię, ale... niestety, zakochałem się w kimś innym.
Kilka godzin później Mostowiakówna zobaczy za to "ukochanego" z Natalią ( Marcjanna Lelek)... i między siostrami od razu wybuchnie ostra kłótnia. A Ula, załamana... postanowi w końcu wyjechać z kraju!
Emocji nie zabraknie też w Warszawie - gdzie Wojtek (Mateusz Janicki) zaprosi Asię (Barbara Kurdej-Szatan) na pożegnalną imprezę, tuż przed swoją podróżą do Kuwejtu. Oboje spędzą razem kilka godzin, sam na sam... i w końcu lekarz porwie przyjaciółkę w ramiona - by zatańczyć z Joanną ostatni taniec.
Cudownie mi się z tobą rozmawia, to nie żadna ściema, jesteś taka... Czuję się tak, jakbym cię znał od zawsze
A wtedy do akcji ruszy Tomek (Andrzej Młynarczyk)! Chodakowski, wściekły i zazdrosny, o mało nie rzuci się na rywala z pięściami. I dostanie później za to od Asi ostrą burę!
Zwariowałeś?!( ) Zachowałeś się jak troglodyta!
Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) znów będzie o krok od tragedii Mały Szymek (Staś Szczypiński) nagle zacznie się dusić, a jego opiekunka - Emilia (Dorota Chwedorowicz) - wpadnie w panikę!
Szymek strasznie kaszle, jakby się zakrztusił... Zrobiłam wszystko, co mogłam, ale dziecko nadal ma kłopot z oddychaniem!
Chłopca uratuje na szczęście Iza (Adriana Kalska), która jako jedyna zachowa zimną krew. I wkrótce śliczną panią kurator i Marcina połączy nie tylko przyjaźń.
Emilia po wypadku Szymka straci za to pracę... Niespodziewanie za dziewczyną wstawi się jednak Grzegorz (Wojciech Majchrzak) - i Marcin, na prośbę seniora, w końcu zgodzi się, by opiekunka wróciła. Nieświadomy, że jego ojciec... ma z Emilią namiętny romans!
A w finale: płomienie wokół bistro! Po donosie Kingi (Katarzyna Cichopek) w sklepie Baryckiego (Łukasz Pracki) zjawi się policja z nakazem przeszukania. W lokalu nie będzie jednak żadnych zakazanych substancji - i handlarz pozostanie bezkarny. Do chwili, gdy do akcji wkroczy Michał (Andrzej Andrzejewski) i podłoży ogień pod jego skrytką z dopalaczami!
Teraz nasz kolega będzie musiał się nieźle nagimnastykować, żeby wymyślić coś nowego Jeśli będziemy grać fair, nigdy go stąd nie wykopiemy!
Czy Jacek wypowie w końcu Kindze wojnę? I Zduńskim zagrozi prawdziwe niebezpieczeństwo? Ciekawych zapraszamy do TVP2, na premierowe odcinki serialu!