"Na dobre i na złe". Kłopoty w rodzinie Oli i Przemka. Wkracza opieka społeczna

Zapraszamy na 618 odcinek "Na dobre i na złe" ! Niektórych słów nie można cofnąć... I są błędy, których nie da się naprawić. O czym wkrótce przekonają się bohaterowie z Leśnej Góry. Kto dostanie bolesną lekcję życia?

W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" Adam (Grzegorz Daukszewicz) spędzi miłe chwile z Anetą (Natalia Rybicka), ale szybko odstawi nową "przyjaciółkę" na boczny tor. Zapowie, że na poważny związek - oraz miłość - nie ma szans. I złamie tym dziewczynie serce.

Wiesz, że wyjeżdżam Nie chcę zaczynać niczego, co będzie mi szkoda zostawić.
Zaryzykuj...
Proszę cię... Wystarczy mój brat!
Też cię nie chce stracić?

Tymczasem ojciec Oli (Olgierd Łukaszewicz) wyjdzie ze szpitala i odwiedzi Przemka (Marcin Rogacewicz) - prosząc o wybaczenie. Doktor Zapała w końcu wybuchnie... I nie będzie zważać na słowa!

W dupie mam tę pana skruchę! Przez pana moje dziecko mogło stracić życie! Rozumie pan?! Frani by dziś tu z nami nie było, bo musiał się pan nawalić!

Ostra kłótnia czeka również Olę (Anna Karczmarczyk). Młoda lekarka odmówi wykonania zabiegu, który zleci Radwan (Mateusz Damięcki). Ordynator... wyrzuci ją z pracy! Jednak na tym problemy doktor Pietrzak się nie zakończą.

W hotelu rezydentów znów pojawi się Głowacka (Anna Wodzyńska) - pracownica opieki społecznej... Uzna, że Ola oraz Przemek nie nadają się na rodziców! Urzędniczka przyjedzie w końcu do żłobka i postanowi zabrać Franię do pogotowia opiekuńczego.

Zobaczysz, tam gdzie pójdziemy jest sporo zabawek I są inne dzieci

Czy Ola dotrze do córki na czas - i udowodni, że jest dobrą matką?

Doktor Mróz (Magdalena Turczeniewicz) spróbuje za to pomóc jednemu ze swoich przyjaciół - Ignacemu (w tej roli Maciej Wojdyła). W szpitalu lekarka zorientuje się jednak, że jej kolega ma kochanka (Bartosz Mazur) i od lat ukrywa przed żoną (Magdalena Biegańska) fakt, iż jest gejem. Zbulwersowana, opowie o wszystkim Radwanowi:

Całe szczęście nie jestem na jej miejscu Mam kochającego męża, jesteśmy szczęśliwi...

A Krzysztof wyzna jej prawdę o romansie Dębskiego!

Jesteś pewna? Że twój mąż faktycznie jest taki... kochający?
Co ty chcesz mi powiedzieć?...
Nie chcę, ale nie mam wyjścia.
Szlag mnie trafia jak robi cię w konia ten twój "kochający" mąż zdradza cię.

Jak Sylwia zareaguje na takiego "newsa"? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 - już 16 grudnia!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS