"M jak miłość". Instruktor jazdy obmacuje Natalkę. Na pomoc przyszedł leśnik Franek

Zapraszamy na kolejny, pełen emocji tydzień z "M jak Miłość". Co tym razem wydarzy się w serialu?

W najbliższych odcinka "M jak miłość" Natalka (Marcjanna Lelek) zapisze się do szkoły jazdy i na zajęciach padnie ofiarą molestowania! Instruktor (Fabian Kocięcki) zacznie dziewczynę obmacywać - aż Mostowiakówna, wściekła, wybiegnie z auta:

Odsuń się, bo oberwiesz!... Twój szef się o tym dowie, zboku jeden! Drań!

W obronie przyjaciółki od razu stanie Franek (Piotr Nerlewski). I w końcu dojdzie do ostrej bójki. A leśnik wyląduje na ostrym dyżurze - ze złamanym nosem.

M jak miłośćMTL Maxfilm

Z kolei Marcin (Mikołaj Roznerski) wybierze się z Szymkiem (Staś Szczypiński) na wycieczkę - do miejscowości, w której mieszkała przed laty Kasia I po drodze pozna Kasię numer dwa (w tej roli Karolina Bacia). Chodakowski spotka dziewczynę na parkingu przy lesie i pomoże jej uratować psa, zamkniętego w nagrzanym aucie. A później podwiezie nową znajomą aż do Warszawy. W drodze Kasia opowie mu o swoich marzeniach i planach Czy oboje połączy przyjaźń - i mały Szymek zyska nową "nianię"?

Tymczasem Kinga (Katarzyna Cichopek) wpadnie w kłopoty - przez Jacka Baryckiego (Łukasz Pracki), który wynajął sklep Ali. Mężczyzna zacznie handlować dopalaczami, jeden z jego "klientów" zatruje się i trafi do szpitala... A Zduńska w końcu zorientuje się, że okolica bistro już nie jest bezpieczna. Jak wpłynie to na jej nowy biznes - i rodzinę?

A w finale: duchy w Grabinie! Paweł (Rafał Mroczek) z Alą (Olga Frycz) w nowym domu wciąż będą trafiać na usterki i problemy A Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) uzna, że wszystkiemu winne są duchy. I zaproponuje, by młodzi urządzili seans spirytystyczny.

Jestem zwolenniczką negocjacji: jeśli wyprowadzka nie wchodzi w grę trzeba spróbować się dogadać!

Zduńskiemu pomysł od razu się spodoba:

Ma pani świętą rację Tak zrobimy!

I w końcu, późnym wieczorem, Kisielowa zamieni się w medium... -

My, zebrani, przywołujemy do rozmowy ducha tego miejsca Jeśli jesteś z nami, daj nam jakiś znak i powiedz "tak"!

Co wydarzy się dalej? Ciekawych zapraszamy przed telewizory - i duchem, i ciałem!

Więcej o: