"Na Wspólnej". Odcinek 2193. Emisja w 23.12. Olaf zasypia za kierownicą! Wiezie Martę i dziecko

Co przyniesie kolejny odcinek z bohaterami "Na Wspólnej"? W czwartym tygodniu grudnia emisja jedynie od poniedziałku do środy (21-23.12) o 20:15.

Olaf, Marta i Ksawery o włos od wypadku samochodowego!

Radek wyzywa na pojedynek Olafa.  Ten ? pomimo potwornego bólu ? podejmuje wyzwanie. Ratuje się ogromną ilością leków przeciwbólowych. W efekcie - wioząc Martę z Ksawerym - Olaf zasypia za kierownicą! Niemal dochodzi do wypadku!  Marta jest przerażona. Mężczyzna tłumaczy, że to ze zmęczenia. Wieczorem Kubicki spotyka się ze starym znajomym - dilerem. Mówi mu, że potrzebuje silniejszych  środków przeciwbólowych.

Zuza na castingu do reklamy biżuterii

Zuza i Kamil organizują przyjęcie dla Tosi ? chcą, żeby poznała całą rodzinę. Dziewczynka jest bardzo szczęśliwa. Niespodziewanie Zuza dostaje wezwanie na casting do reklamy biżuterii. Śpiesząc się, na parkingu blokuje auto jakiegoś przystojnego mężczyzny. Na castingu pojawia się Magda, była profesjonalna modelka agencji. Dziewczyna za wszelką cenę chce wygrać casting!

Jarek bardzo boleśnie przeżywa rozstanie z ukochaną?

Jarek jest załamany i wściekły na Elizę. Nieustannie się z nią kłóci.  Młody Berg razem z kolegami wybiera się do pubu. Pijany Jarek natrętnie zaczepia jakąś dziewczynę. Dochodzi do ostrej bójki z jej kolegami! Po bijatyce młody Berg jako jedyny, nie wraca do domu. Zaniepokojona Eliza czeka na niego do późna.

Więcej w odcinku "Na Wspólnej" o 20.15 na antenie TVN!