"Na Wspólnej". Odcinek 2193. Emisja w 22.12. Paulina zakochana w Olafie!

Co przyniesie kolejny odcinek z bohaterami "Na Wspólnej"? W czwartym tygodniu grudnia emisja jedynie od poniedziałku do środy (21-23.12) o 20:15.

Paulina zakochana w Olafie!

Podopieczna Honoraty i Romana - Paulina zamiast iść do szkoły, śledzi Olafa. Jest nim zauroczona! Dziewczyna trafia do klubu sportowego, w którym pracuje Olaf - kiedy dostaje ulotkę z jego zdjęciem, jest przeszczęśliwa! Tymczasem do Honoraty dzwoni wychowawczyni Pauliny - chce wiedzieć dlaczego dziewczyny już pierwszego dnia nie ma w szkole!

 

Dyrektor Zimińska ma poważny problem z uczniami

W szkole Danki źle się dzieje - grupa chłopaków znęca się nad nauczycielem! Pomimo interwencji Zimińskiej uczniowie nadal poniżają swojego wychowawcę.  Danka wie, że sprawa jest poważna - wzywa ich rodziców. Nie jest zaskoczona, kiedy pokrzywdzony nauczyciel prosi ją o wolny dzień

 

Monika wściekła - Damian rezygnuje z Brukseli!

Cieślik ma dość lekcji angielskiego - odprawia nauczycielkę! Postanawia zająć się sprawą bezdomnego małżeństwa, o którym mówił mu Marian. Załatwia lokum dla inwalidki i jej męża. Do Damiana dociera, że nie w Brukseli, ale w Warszawie może więcej zdziałać dla potrzebujących. Stanowczo oznajmia żonie, że zostają w Polsce!

Więcej w odcinku "Na Wspólnej" o 20.15 na antenie TVN!