"Druga szansa" to nowy serial TVN. Małgorzata Kożuchowska w roli głównej [ZDJĘCIA Z PLANU]

Zobacz pierwsze zdjęcia Małgorzaty Kożuchowskiej (i nie tylko) z planu serialu "Druga szansa".

Trwają zdjęcia do nowego serialu obyczajowego TVN "Druga szansa". W pierwszym odcinku widzowie poznają Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) - kobietę sukcesu, rozchwytywaną agentkę gwiazd, żyjącą w blasku fleszy i reflektorów. Wiedzie perfekcyjne życie: ma doskonałą pracę, pieniądze i atrakcyjnego mężczyznę u swojego boku. Ale los potrafi płatać figle Perfidna intryga powoduje, że główna bohaterka w jednej chwili traci wszystko. Odrzucona przez show-biznes i zdradzona przez najbliższych przyjaciół musi poukładać swój świat od nowa. Czy Monice uda się odbudować pozycję w branży? Czy wykorzysta drugą szansę, którą da jej los? Czy odzyska spokój, wiarę w ludzi i znajdzie prawdziwą miłość?

"Druga szansa" to nie tylko opowieść o show-biznesie. To także historia o tym, jak bardzo życie potrafi nas zaskoczyć. Aby podnieść się po ciosie i przekuć dotkliwą porażkę w sukces, trzeba znaleźć w sobie odwagę i siłę, zmobilizować się do działania.  Dla naszej głównej bohaterki będzie to ogromne wyzwanie - dodaje producent Dorota Kośmicka-Gacke. - To serial o każdym z nas. Bo nikt nie ma gwarancji, że wszystko, co ma, jest mu dane na zawsze.


<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z PLANU >>

 

W głównej roli zobaczymy Małgorzatę Kożuchowską wraz z plejadą polskich gwiazd: Mają Ostaszewską, Bartłomiejem Świderskim, Rafałem Królikowskim, Cezarym Kosińskim, Wojciechem Mecwaldowskim oraz Magdaleną Boczarską. W pozostałych rolach widzowie zobaczą Tamarę Arciuch, Monikę Mariotti, Pawła Domagałę, Katarzynę Herman, Małgorzatę Niemirską, Kazimierza Kaczora i Jacka Braciaka.

"Druga szansa" to pierwsza wspólna produkcja stacji TVN i ATM Grupy. Głównym producentem serialu jest Dorota Kośmicka-Gacke, znana z takich hitów jak: "Kasia i Tomek", "Niania", "Londyńczycy", "Rodzinka.pl". Ze strony TVN za produkcję "Drugiej szansy" odpowiada Adrianna Przetacka ("Ugotowani") oraz Marta Grela-Gorostiza, szef zespołu produkcji fabularnych. Reżyserem serialu jest Michał Gazda ("Odwróceni", "Usta Usta", "Wataha"). Fabuła produkcji oparta jest na autorskim scenariuszu, który powstaje pod kierunkiem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Zdjęcia realizuje Tomasz Dobrowolski, montaż  Piotr Kmiecik. Za kostiumy odpowiada Dorota Williams, a za scenografię Agata Stróżyńska. Od strony muzycznej nad serialem czuwa kompozytor Łukasz Targosz. Emisja serialu już wiosną 2016.

 

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: