"Na dobre i na złe". Kasia Smuda budzi się ze śpiączki! Jej życie ciągle jest zagrożone

Zapraszamy na 616 odcinek "Na dobre i na złe"! Jakie niespodzianki tym razem czekają na bohaterów?

Emisja odcinka 616 "Na dobre i na złe" już 2 grudnia - zobacz koniecznie! A w nim...

Adam (Grzegorz Daukszewicz) pozna seksowną Anetę (w tej roli Natalia Rybicka) - na treningu w klubie MMA. Przystojny lekarz od razu wpadnie dziewczynie w oko i "wojowniczka" zrobi wszystko, by przyciągnąć jego uwagę. Czy w Leśnej Górze zobaczymy kolejny romans?

Doktor Krajewski oznajmi też Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska), że chce odejść ze szpitala - i przenieść się do Bydgoszczy.

Przyjąłem propozycję nowej pracy.
Nie możesz
Jestem wolnym człowiekiem...

Pani ordynator rzuci w końcu, lodowatym tonem:

Postaram się wyrażać bardzo krótko. Sambor zostawił u nas tylko kilka dyżurów, Piotr siedzi dalej w Izraelu. Nie puszczę cię, dopóki nie będę miała sensownego kandydata na twoje miejsce. Chyba, że chodzi ci o zwolnienie dyscyplinarne!

Decyzję brata skrytykuje także Falkowicz (Michał Żebrowski):

Nie chcę słyszeć, że naprawdę bierzesz to pod uwagę!

Jednak Adam nie zmieni zdania...

Nie sądzisz, że pora zamknąć jakiś rozdział?
Uciec?
Poszukać czegoś nowego

Profesor dostanie również dobrą wiadomość: Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) obudzi się ze śpiączki! Falkowicz od razu zawiezie Matyldę (Amelia Czaja) do kliniki i mała będzie pewna, że w końcu odzyska mamę

Popatrz na mnie, mamusiu To ja Czekałam, jestem tutaj Za dwa dni są moje urodziny, mamusiu Wstaniesz do tego czasu?

Jednak lekarz z ośrodka nie będzie optymistą.

Ma odruch połykania, otwiera oczy, ale obawiam się, że pewne zmiany mogą mieć charakter nieodwracalny. Nie jestem pewien czy kiedykolwiek będzie w stanie zająć się dzieckiem

Czy Falkowicz przekaże jego słowa Matyldzie - i odbierze tym małej nadzieję?

A w finale: kolejne problemy Oli (Anna Karczmarczyk). Lekarka zaplanuje romantyczny wieczór z ukochanym I zgodzi się, by małą Franię (Karolina Wańszys) zabrał na noc dziadek (Olgierd Łukaszewicz). Nieświadoma, że senior znów sięga po alkohol. A Pietrzak ulegnie pokusie, wstąpi do baru i zostawi wnuczkę samą! Bezbronną i przerażoną w środku nocy Jaki będzie finał?