"Przyjaciółki" finał! Ostatni odcinek. Czy Zuza przyjmie oświadczyny?

Już dziś finał 6. sezonu "Przyjaciółek"! Jakie niespodzianki czekają widzów i bohaterów serialu?

Niestety, czas pożegnać się z 6. sezonem serialu "Przyjaciółki". Już dziś ostatni odcinek! Co przyniesie?

Leszek (Przemysław Sadowski) wyznaje Ance (Magdalena Stużyńska-Brauer), że nie chowa już żalu o całą sytuację z wypadkiem samochodowym. Do domu Anki bez zapowiedzi wpada Maciek (Krzysztof Wach) i myśli, że Anka wróciła do Pawła (Bartek Kasprzykowski).

Michał Marcin Rogacewicz) przed wyjazdem do Dani zabiera Patrycję (Joanna Liszowska) i Mikołaja (Alan Zaboklicki) na przejażdżkę. Zatrzymuje się przed nowoczesnym blokiem i pokazuje Patrycji ich nowe mieszkanie. Patrycja nie wie, czy się cieszyć czy nie, bo po raz kolejny mąż robi coś kompletnie za jej plecami.

Gdy Inga (Małgorzata Socha) szykuje się na randkę z Robertem (Krzysztof Wieszczek), odwiedza ją Dorota (Agnieszka Sienkiewicz). Podczas rozmowy z Ingą Dorota nagle wybucha, że bardzo tęskni za Maciusiem (Krzysztof Podemski). Inga jest zdziwiona zachowaniem Doroty, ma pewne podejrzenia, podaje jej test ciążowy. Inga i Robert wybierają się na romantyczną kolację do eleganckiej restauracji. Inga jest zachwycona do momentu, gdy Robert jej się oświadcza. Jak zareaguje na widok pierścionka?

Zuza (Anita Sokołowska) odbiera długo wyczekiwany telefon od Jerzego (Mariusz Bonaszewski). Umawiają się na spotkanie w kawiarni. Zuza jest przekonana, że do wyboru są dwie opcje: albo się pogodzą, albo też Jerzy z nią zerwie. Jerzy bardzo długo nie pojawia się w umówionym miejscu, to zupełnie do niego niepodobne.

Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku szóstej serii "Przyjaciółek". Przekonamy się już dziś, o godzinie 21:05 w Polsacie. Zapraszamy!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: