"Na dobre i na złe". Ola powierzy opiekę na córką dziadkowi. Ten znów sięgnie po alkohol!

Przed nami 615 odcinek "Na dobre i na złe" W Leśnej Górze pojawi się nowy bohater - Andrzej Pietrzak, ojciec Oli. A do obsady dołączy Olgierd Łukaszewicz.

Losy bohaterów "Na dobre i na złe" dostarczą widzów kolejnej dawki emocji.

Andrzej, gdy jego żona zachoruje, zaproponuje Oli (Anna Karczmarczyk) pomoc w opiece nad Franią. Dziewczyna z początku będzie się wahać, bo Pietrzak miał przed laty problem z alkoholem. W końcu odda jednak małą w ręce dziadka Senior ukryje przed córką fakt, że nadal walczy z nałogiem - i sięgnie po alkohol, gdy wnuczka będzie pod jego opieką! Czy Ola zorientuje się, że ojciec ją oszukał? I zabroni mu kontaktów z Franią?

W najbliższym odcinku doktor Pietrzak pozna także kolejną tajemnicę Janka (Krzysztof Kwiatkowski). Bank zablokuje nagle lekarzowi wszystkie karty. A Stanisławski wyzna ukochanej, że ma gigantyczne długi.

Wcześniej nigdy nie musiałem się martwić o kasę. Jakby co, zawsze był ojciec Amortyzował wydatki. Nie przyznawałem się, bo... wstydziłem się.
Jak jeszcze raz usłyszę, że coś przede mną ukrywasz, bo się wstydzisz to chyba poważnie się nad nami zastanowię!

W kolejną środę trudne chwile czekają także Roberta (Bartosz Porczyk)... Doktor Dębski nadal będzie kłamał i lawirował między dwiema, całkowicie oddanymi mu kobietami. Sylwia (Magdalena Turczeniewicz) - nieświadoma, że mąż ją zdradza - wyzna cicho:

Dopóki się kochamy nikt i nic nas nie rozłączy

Za to Beata (Maria Góralczyk) zacznie naciskać na kochanka, by razem zamieszkali.

Może... może ustalimy w końcu, co dalej?
W sensie?
No, kiedy się wprowadzisz? Co cię powstrzymuje?

Jednak na tym problemy Dębskiego się nie skończą. Bo Radwan (Mateusz Damięcki) otwarcie zapyta kolegę o jego romans... Co Robert odpowie?

Ciekawych zapraszamy do TVP2 już 25 listopada.