"Na dobre i na złe" odcinek 612. Doktor Krajewski zostaje ARESZTOWANY

Odcinek 612 "Na dobre i na złe" przyniesie widzom dużo emocji.

W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" - numer 612 - dojdzie do tragedii. Weronika (Malwina Dubowska) - ofiara gwałtu - spróbuje popełnić samobójstwo. Czy lekarze zdołają ją uratować? Tuż po wyjściu ze szpitala dziewczyna załamie się i zadzwoni do Zuzy (Julia Kamińska).

Oszukałaś mnie! Kłamałaś, że z każdym dniem będzie lepiej, że czas leczy rany Ja już nie mam siły Nie umiem tak dłużej!

Doktor Krakowiak zrozumie, że nastolatce grozi niebezpieczeństwo. Zdenerwowana, lekarka pojedzie razem z Adamem (Grzegorz Daukszewicz) do jej mieszkania. A na miejscu oboje znajdą Weronikę nieprzytomną i w kałuży krwi. Krajewski od razu sięgnie po telefon:  - Próba samobójcza. Podcięcie żył. Masywna utrata krwi. Tętno nitkowate, oddech płytki Potrzebna natychmiast karetka!  I po kilku minutach przekaże pacjentkę ratownikom z Leśnej Góry.

Powiadomcie blok! Falkowicza sam spróbuję dopaść Będzie potrzebny dobry naczyniowiec!

Jednak tym razem profesor będzie poza zasięgiem. Adam zrozumie, że to właśnie on musi uratować Weronikę. Doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) - jako ordynator - z początku będzie temu przeciwna.

Zwariowałeś? Ty chcesz ją operować?! (...) Wiem, że technicznie sobie poradzisz... Pytanie, czy jesteś w stanie przez kilka godzin przy mikroskopie utrzymać emocje na wodzy?

Ale młody chirurg się jej przeciwstawi:

To najlepiej od razu postaw na tej dziewczynie krzyżyk! Tylko przy Falkowiczu albo przy mnie ma szanse przeżyć!

W końcu to właśnie Krajewski chwyci za skalpel co nie skończy się dla niego dobrze. Operując nastolatkę, która oskarżyła go o gwałt, Adam złamie prawo. A konkretnie - zakaz zbliżania się do Weroniki. Matka dziewczyny (Dominika Ostałowska) od razu zadzwoni na policję:

Chciałam zgłosić popełnienie przestępstwa!

Tuż po zabiegu młody chirurg zostanie aresztowany.

Co wydarzy się dalej? Czy Weronika powróci do zdrowia? A doktor Krajewski odzyska wolność i reputację? Odpowiedź tylko na antenie TVP2 - już 28 października. Takiego odcinka lepiej nie przegapić!

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS