"Skazane" odcinek 6. Arek dowiaduje się, że Ola została aresztowana. Rafała przesłuchała policja

"Skazane" odcinek 6. już we wtorek, o godzinie 21:35 w POLSACIE!

Arek (Wojciech Błach) dowiaduje się, że Ola (Olga Bołądź) została aresztowana. Nakazuje jej odzyskać Szymka (Adaś Tomaszewski). Rafał (Antoni Pawlicki) informuje Martę (Paulina Gałązka), że był przesłuchiwany przez policję, a w więzieniu spędzi długi czas Anna (Beata Ścibakówna) opowiada Olafowi (Rafał Fudalej), że stara się o opiekę nad Szymkiem. Na wieść o tym Olaf wpada w szał i demoluje swoją celę

W rolę Anny, która nie radzi sobie z wychowaniem syna po mistrzowsku wcieliła się Beata Ścibakówna. To było dla niej niełatwe zadanie, zwłaszcza, że jak powiedziała w wywiadzie dla "Kuriera TV", sama "odrobiła pracę domową, jeśli chodzi o wychowanie córki".

Anna nie radzi sobie z wychowaniem syna, a moje prywatne doświadczenia są zupełnie inne. Ona myśli, że Olaf sam się wychowa. Kiedy zabrakło męża, pogrążyła się w żałobie i poddała jako matka. Potem stało się to, co się stało. Czytając scenariusz, sama byłam ciekawa, jak postąpi moja bohaterka. ( ) - mówiła Beata Ścibakówna i dodała - Poświęcam Helenie, dużo czasu. Mam poczucie, że "odrobiłam pracę domową". Przygotowuję ją na to, co może człowieka spotkać w życiu. Zarówno na te dobre rzeczy, jak i złe. Ona jest bezpieczniejsza, a ja spokojniejsza.

"Skazane" już we wtorek, o godzinie 21:35 w POLSACIE!