"M jak miłość" odcinek 1162-1163. Emisja 5-6 października. Nowe życie i zaręczyny!

Przed nami kolejny tydzień z "M jak Miłość" Co tym razem wydarzy się w serialu?
Mała Hania przyjdzie na świat w odcinku numer 1162 - i to z przygodami. Natalka (Marcjanna Lelek) nie dotrze do szpitala na czas... I poród zamiast lekarza odbierze w końcu Franek (Piotr Nerlewski) - w aucie na środku leśnej drogi!
Tymczasem Ula (Iga Krefft) - po tym, jak spędziła z leśnikiem namiętną noc - ostro pokłóci się z jego matką. Zarzycka (Jowita Budnik) wyrzuci nawet dziewczynę z leśniczówki:
Franek nie jest tobą zainteresowany Nie przychodź tutaj, nie narzucaj mu się!
Jednak Ula nie podda się bez walki
Jakim prawem wtrąca się pani w życie Franka?! To dorosły facet, chyba sam wie, czego chce? I proszę mi nie mówić, co mam robić, a czego nie!
<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKÓW >>

A co w Warszawie? Kuba Markowski (Marcin Piętowski) znów pojawi się w bistro I przekona Pawła (Rafał Mroczek), by zainwestował w jeden z polecanych przez niego "interesów" aż 2000 złotych!
Iza (Adriana Kalska) kolejny raz odwiedzi za to Marcina (Mikołaj Roznerski) - i poprosi Chodakowskiego, by zatrudnił jej ciotecznego brata Maćka (Maciej Cymorek), który wyszedł niedawno z poprawczaka i nie może znaleźć pracy.
Żebyś nie myślał, że to jakiś kryminalista Ja za niego ręczę! Smarkacz wplątał się w nieodpowiednie towarzystwo i potem, jak to często bywa, sytuacja trochę wymknęła się spod kontroli.( ) Tak bardzo bym chciała, żeby ktoś w końcu dał mu jakąś szansę...
Największe zmiany czekają jednak w serialu Olka (Maurycy Popiel) Chodakowski postanowi oświadczyć się Magdzie (Anna Mucha), ale wcześniej o radę poprosi brata. A Marcin wyzna szczerze:
Nawet nie wiesz, jak żałuję, że nie zdążyłem się z moją Kasią ożenić I do końca życia będę żałował, że tak się z tym guzdrałem. Jeśli jesteś pewien, że Magda to ktoś, na kogo całe życie czekałeś, to Ja bym się na twoim miejscu nie wahał!
Tymczasem Magda zajrzy na Deszczową - i wyzna, że na myśl o małżeństwie wpada w panikę.
Boję się, że w naszym przypadku, moim i Olka, ślub może okazać się końcem miłości czy tego czegoś, co nas teraz łączy...
Barbara (Teresa Lipowska) od razu zaprotestuje:
Dziecko, a co ty takie rzeczy opowiadasz?!

A Marszałkówna zmieni w końcu zdanie i w serialu zobaczymy kolejne zaręczyny!

I jak, tydzień zapowiada się ciekawie? Pamiętajcie: najbliższe spotkanie z "M jak miłość" już 5 października - punktualnie o 20:40!
karo
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: