"Na dobre i na złe". Odcinek 606. Miłosne tornado! / Nowa miłość, stary romans?

Agata (Emilia Komarnicka) i Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) wciąż szukają prawdziwej miłości I nie do końca są szczęśliwe. Ale w kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" - numer 606 - może się to zmienić!

Doktor Woźnicka w najbliższą środę umówi się z dwoma chłopakami. Szczepan (Kamil Kula) zaprosi ją na kręgle - i znów sprawi, że lekarka uśmiechnie się i zapomni o problemach Wcześniej Agata pozna jednak doktora Marka Zadrę (Marcin Markowski) - specjalistę z kliniki transplantologii. Oboje wspólnie zajmą się przypadkiem chorej po przeszczepie płuc. A po pracy doktor Consalida zaprosi kolegów na małe "party" Które szybko zamieni się w "podwójną randkę"!

- Za przemiły, wiosenny wieczór I za piękne panie doktor z Leśnej Góry!

Czy Agata umówi się z Markiem na kolejne spotkanie? A Szczepan dostanie jednak kosza? Miłosne problemy czekają też Wiktorię. Po kolejnej operacji lekarka nie wytrzyma napięcia - i wyzna Adamowi, że nadal coś do niego czuje

- Zgubiłam się Nie wiem, co robić! Nie wiem, co jest dla mnie dobre A Krajewski szepnie tylko: - Wiesz Wiki... Oboje wiemy. Odejdź od niego Jaki będzie finał? Emisja odcinka numer 606 już 16 września - takich emocji lepiej nie przegapić!