"Aż po sufit!". Streszczenie odcinka 02. Wtorek 8 września o godz. 21.30 na w TVN. Córka Domirskiego jest alkoholiczką, jej chłopak narkomanem

W drugim odcinku "Aż po sufit!" Andrzej odkrywa prawdę o pobiciu Kamy.

Andrzej w biurze Velmisu pakuje swoje rzeczy do pudełka. Domirski (Cezary Pazura) uniósł się honorem, ale bardziej niż utrata pracy boli go utrata przyjaciela. W nowym odcinku "Aż po sufit!" wymyśla plan, by zacząć pracować na swoje nazwisko i założyć własną firmę. Zanim jednak do tego dojdzie, Andrzej musi poradzić sobie z własnymi emocjami. Po odejściu z pracy czuje się sfrustrowany i niepotrzebny. Wie, że traci pozycję kapitana domu. Na dodatek zostaje bez samochodu, bo służbowy van wraca na firmowy parking.

Domirski wciąż nie może się otrząsnąć z tego, co spotkało jego ukochaną Kamę.  Po poważnej rozmowie z córką obiecuje, że nie będzie wtrącał się, choć bardzo chciałby dostać Daniela w swoje ręce. Kama nie chce zawiadamiać policji, ale przyznaje, że chłopak ma problem z alkoholem i że nie jest już tym mężczyzną, którego tak mocno pokochała.

Andrzej początkowo obiecuje, że nie będzie szukał Daniela. Gdy jednak słyszy w nocy płacz córki ojcowskie emocje biorą górę! Niestety agresywny chłopak okazuje  się za mocnym przeciwnikiem dla Andrzeja. W czasie bijatyki z kieszeni Daniela wypada torebeczka z białymi kryształkami.

Z pomocą Zośki Domirski odkrywa, że Daniel jest uzależniony od metaamfetaminy. Wspólnie z Joanną zaczynają  obawiać się, czy przypadkiem toksyczny chłopak nie wciągnął w nałóg także Kamy. Decydują się na szczerą rozmowę z córką.

Tomek wraz z Milo wybierają się na mecz piłkarski oldboyów, by dopingować Andrzeja, który gra w jednej z drużyn. W czasie meczu uwagę Milo przyciąga Beata, przyjaciółka Joanny Czy Andrzej pozbiera się po odejściu z pracy? Czy Kama jest także uzależniona od narkotyków? Czy Beata zwróci uwagę na dużo młodszego mężczyznę?

02 odcinek "Aż po sufit!" we wtorek 8 września o godz. 21.30. na antenie TVN.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS