"Na dobre i na złe" Opis odcinka 605. Już 9 września na TVP 2. Randka i seks Agaty i Szczepana

W 605. odcinku "Na dobre i na złe" 9 września na TVP 2 Agata i Szczepan spędzą romantyczne chwile nad Wisłą, potem akcja przeniesie się do sypialni.

W nowym, 605. odcinku "Na dobre i na złe" serca lekarzy zabiją szybciej i nie pomogą na to żadne leki. Szczepan (Kamil Kula) zabierze Agatę (Emilia Komarnicka) na romantyczną wycieczkę nad rzekę. Miłosne wyznania padną na plaży i podczas rejsu barką. To właśnie tam doktor Woźnicka, rozmarzona, rzuci w końcu cicho: W rankingu randek, ta zajmie zasłużone pierwsze miejsce. A kolejnej nocy zaprosi ukochanego do sypialni.

Jesteś pewna? Nie musimy się spieszyć, jeśli..
Jestem pewna. Wejdziesz?
Bałem się, że już nie spytasz.

Tymczasem Adam (Grzegorz Daukszewicz) zrobi wszystko, by na nowo podbić serce Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). I otwarcie wyzna, że pragnie rozbić jej małżeństwo. Doktor Radwan (Mateusz Damięcki) wybierze się za to na randkę w ciemno. Przystojny lekarz zapisze się do klubu samotnych serc i pojawi się na wieczorze "szybkich randek". Tuż po wejściu do lokalu zacznie rozmowę z seksowną brunetką. A jego wybranką okaże się koleżanka z pracy - doktor Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz). Jak zakończy się to spotkanie?

Odpowiedź na to pytanie już 9 września w TVP2 w 605. odcinku "Na dobre i na złe".

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS