"M jak Miłość" premierowy odcinek już 31 sierpnia na TVP 2 o godz. 20.40. Hania urodzi się w lesie. Jest nowa Mostowiaczka!

Nowe odcinki "M jak Miłość" to nowi bohaterowie, oświadczyny, dwa gorące romanse i próba morderstwa. Ale przede wszystkim: narodziny małej Hani. kolejnej Mostowiaczki!

Jesień z 16. sezonem "M jak miłość" to także nowi bohaterowie sagi o Mostowiakach. Na czele Tomasz Ciachorowski. Kamera wraca do Żnina, Biskupina i Ogrodzieńca.

Po dramatycznym pożarze bohaterowie nie poddadzą się i odbudują dom w Grabinie. Seniorzy na kilka miesięcy przeniosą się jednak do Warszawy, a Marek (Kacper Kuszewski) zamieszka z żoną u teścia, Kolędy (Artur Barciś).

Przed Natalką (Marcjanna Lelek) dwa najważniejsze życiowe egzaminy - matura i rola matki. I oba praktycznie w tym samym czasie. Nie obejdzie się bez komplikacji. Natalka nie zdąży na czas do szpitala i swoją córeczkę, Hanię, urodzi w lesie. Asystował jej będzie przystojny leśniczy, który skradnie serce Uli (Iga Krefft) - siostrze Natalii. Ula wda się z Frankiem (Piotr Nerlewski) w ognisty romans a to nie spodoba się jego zaborczej matce (w tej roli powróci na mały ekran Jowita Budnik, gwiazda filmu "Plac Zbawiciela" i serialu "Wszystko przed nami").

Tuż po wakacjach widzowie poznają również sekret, który Mostowiakowie ukrywali od czasów wojny. Paweł (Rafał Mroczek) w zgliszczach domu w Grabinie znajdzie stary list, napisany jeszcze przez pradziadka. I dzięki niemu dowie się o dramatycznych wydarzeniach, które podczas okupacji połączyły Mostowiaków z rodziną Markowskich. Wyruszy w podróż, aby wyjaśnić tajemnicę sprzed lat i spłacić pewien rodzinny dług.

A co poza tym? Przede wszystkim - rozkwitnie serialowa miłość! Najpierw widzowie zobaczą romantyczne oświadczyny Wernera (Jacek Kopczyński), który poprosi o rękę Annę (Tamara Arciuch), a później zaręczyny Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel).

Gorący romans połączy także Asię (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk). Związek tej pary nie będzie jednak łatwy. Podczas jednej z policyjnych akcji Chodakowski znów zostanie ranny. A jego partnerka z CBŚ - Maryla (Izabela Kapiasova) - wyzna, że od lat jest w koledze nieszczęśliwie zakochana. Tymczasem Agnieszka (Magdalena Walach) przeprowadzi się do Warszawy, ale nadal będzie ukrywać przed Tomkiem fakt, że wkrótce zostanie ojcem

W kolejnym sezonie widzowie poznają również Tarnowskiego (w tej roli: Juliusz Krzysztof Warunek) - ojca Asi. Mężczyzna niespodziewanie odwiedzi córkę, choć wcześniej nie utrzymywał z rodziną kontaktu. Czy Joanna będzie umiała mu zaufać i wybaczyć krzywdy z dzieciństwa?

Z kolei Marcin (Mikołaj Roznerski) w premierowych odcinkach zaprzyjaźni się z Izą (Adriana Kalska) - która wcześniej pomogła mu, gdy walczył o prawo do opieki nad synem. Chodakowski namówi dziewczynę na wspólny weekend w Ogrodzieńcu A na wyjeździe znów poczuje szybsze bicie serca - właśnie dzięki nowej przyjaciółce. Marcin odkryje jednak, że Iza ma chłopaka: Artura. A przystojniaka, który zawrócił w głowie pani kurator, zagra Tomasz Ciachorowski (gwiazda seriali "Majka" i "Pierwsza miłość").

Niezwykle ciekawie zapowiada się również wątek Marty (Dominika Ostałowska). Prawniczka na kilka tygodni wyjedzie do Kolumbii, gdzie odwiedzi syna. A jej mąż pozna w tym czasie seksowną - i pozbawioną zahamowań - Weronikę, koleżankę Wernera (w tej roli: Katarzyna Hołtra). Mecenas Urbańska nawiąże bliską współpracę z kancelarią i jeszcze bliższą z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). A jej flirt z Andrzejem zauważą wszyscy w biurze.

Prawdziwa rewolucja czeka jednak serialową Marię (Małgorzata Pieńkowska). Rogowska dostanie w końcu rozwód i zdecyduje się na romans z Bilskim (Zbigniew Stryj) - nieświadoma, że mężczyzna, któremu oddała serce, niejedno ma na swoim sumieniu. Artur (Robert Moskwa), mimo rozstania z żoną, kolejny raz odrzuci za to miłość Teresy (Dominika Łakomska). A jego kochanka postanowi zabić Marię! Prawniczka będzie próbowała przejechać rywalkę swoim autem. Rogowski w ostatniej chwili odepchnie jednak żonę i sam trafi pod koła rozpędzonego samochodu - a później kilka miesięcy spędzi w szpitalu.

A co u Zduńskich? Paweł (Rafał Mroczek) z okazji pierwszej rocznicy ślubu zabierze Alę (Olga Frycz) w romantyczną podróż do Żnina i Biskupina. Po wyjeździe Zduńscy będą mieli za to kłopoty finansowe - i padną ofiarą niebezpiecznego oszusta. Mężczyzna ukradnie młodej parze kilkadziesiąt tysięcy złotych, a Paweł stanie przed groźbą bankructwa

Tymczasem Kinga (Katarzyna Cichopek) pozna Michała, brata Zuzy (w tej roli Andrzej Andrzejewski, znany m.in. z seriali "Barwy szczęścia" i "Krew z krwi"). Odważny i pełen pasji Marszałek kilka ostatnich lat spędził w Syrii jako reporter wojenny. Teraz - poważnie ranny - wróci jednak do kraju i trafi do szpitala. Po latach spędzonych na wojnie Michał będzie jednak cierpiał na syndrom stresu pourazowego. Czy Kinga zdoła mu pomóc?

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: