"Na dobre i na złe" premierowe odcinki od 2 września. Leśna Góra zaprasza!

W premierowych odcinkach "Na dobre i na złe" nowe wątki i nowe postacie.

Premierowe odcinki "Na dobre i na złe" i spotkania z lekarzami z Leśnej Góry już od 2 września w TVP 2.

W pierwszym odcinku po wakacyjnej przerwie Adam (Grzegorz Daukszewicz) spróbuje porozmawiać z Blanką (Pola Gonciarz) - i wytłumaczyć dziewczynie, że nie może liczyć na jego miłość. Młody chirurg przekona też nastolatkę, by pogodziła się z matką. A później sięgnie po romantyczną nagrodę. Wycieczka za miasto, pocałunki pod gwiazdami. Adam zrobi wszystko, by na nowo podbić serce Wiktorii (Katarzyna Dąbrowska). I otwarcie wyzna, że pragnie rozbić jej małżeństwo.

W Leśnej Górze pojawi się też nowa bohaterka: doktor Sylwia Mróz. A do obsady dołączy Magdalena Turczeniewicz, aktorka znana widzom z seriali "Galeria" i "Egzamin z życia". Doktor Mróz - świetny chirurg, neurolog i onkolog - szybko zdobędzie w pracy szacunek i zaprzyjaźni się z dyrektorem Tretterem (Piotr Garlicki). Lekarka będzie jednak ukrywać przed kolegami niebezpieczny sekret. Jej pierwszą pacjentką zostanie Katarzyna Smuda (Ilona Ostrowska). Po wypadku samochodowym - do którego doszło w finale ostatniego sezonu - prawniczka będzie miała poważny uraz mózgu. Doktor Mróz przeprowadzi operację, ale ranna nie odzyska po zabiegu przytomności. A Falkowicz (Michał Żebrowski) spełni ostatnie życzenie Kasi i zaopiekuje się jej córką - Matyldą (Amelia Czaja).

Szczepan (Kamil Kula) zabierze Agatę (Emilia Komarnicka) na romantyczną wycieczkę nad rzekę. W programie: śmiech, zabawa na plaży. I miłosne wyznania podczas rejsu barką. Doktor Woźnicka, rozmarzona, rzuci w końcu cicho:

W rankingu randek, ta zajmie zasłużone pierwsze miejsce.

Kolejnej nocy zaprosi ukochanego do sypialni.

Doktor Radwan (Mateusz Damięcki) wybierze się za to na randkę w ciemno. Przystojny lekarz zapisze się do klubu samotnych serc i pojawi się na wieczorze "szybkich randek". Tuż po wejściu do lokalu zacznie rozmowę z seksowną brunetką A jego wybranką okaże się koleżanka z pracy - doktor Sylwia Mróz! Jak zakończy się to spotkanie?

Odpowiedź na to i inne pytania w kolejnych odcinkach "Na dobre i na złe" w TVP 2.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS