"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2117. Wtorek 11 sierpnia o godz. 20.10. Michelowi grozi deportacja. Weźmie ślub z Polką?

W 2117 odcinku "Na Wspólnej" Michel planuje ślub z Sandrą by uniknąć deportacji a Kamila i Brzozowski idą do łóżka.

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Elżbieta nadal szuka pracy. Niestety wszyscy znajomi odwracają się od niej! Nikt nie chce jej pomóc, bo każdy obawia się Jakuba. Elżbieta jest załamana. Na domiar złego słyszy od córki Igora, że ta nie chce z nią mieszkać.

Z kolei Michel ma problem z zebraniem zaliczeń od profesorów z uczelni. Chłopak jest załamany, bo niezaliczenie roku oznacza jego deportację. By pomóc Michelowi, jego przyjaciele wymyślają bardzo kontrowersyjny plan ratunkowy. Ma wziąć ślub z Polką. Wybór pada na Sandrę.

Kamila chce zrezygnować z opieki nad synkiem Maksa. Pielęgniarka nie chce w pracy żadnych dwuznacznych sytuacji. Brzozowski błaga, żeby została  i obiecuje trzymać ręce przy sobie. Opiekunka zgadza się, ale z obietnicy Maksa niewiele wynika. Brzozowski i Kamila lądują w łóżku. Rankiem dziewczyna dostaje telefon z pracy ? dowiaduje się, że za dwa tygodnie ma wyjechać.

Odcinek 2117 "Na Wspólnej" już we wtorek 11 sierpnia na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS