"Aż po sufit". Olszówka i Pazura nakręcili pierwsze sceny. Mamy zdjęcia z pierwszego dnia na planie

"Aż po sufit" już się kręci. Aktorzy serialu mają za sobą pierwsze dni zdjęć na planach w Warszawie i Gdyni. Przed kamerą pojawiło się małżeństwo Domirskich, czyli Edyta Olszówka i Cezary Pazura.

Serial "Aż po sufit" to adaptacja australijskiej produkcji "Packed to the Rafters". Polski tasiemiec raz w tygodniu pokazywać będzie historię rodziny Domirskich, którzy razem przeżywają życiowe sukcesy i zakręty. W głównych rolach obsadzono m.in. Edytę Olszówkę i Cezarego Pazurę.

Jak każda rodzina, mamy swoje sekrety. To jest rodzina pełna miłości i szacunku. Potrafią ze sobą rozmawiać, szanują się. Dostrzegają się. I to chyba jest bardzo ważne i przemiłe. Żeby to się dobrze zagrało i żeby widzowie tę miłość i ciepło odczuwali - Olszówka powiedziała dziennikarce Agnieszce Jastrzębskiej.

Jak się czują jako małżeństwo? Wcześniej takiej pary nigdy nie grali.

Ja dobrze. Obrączka nie uwiera. Zdradzę tajemnicę, że noszę prywatną - rzucił Pazura i dodał - Czeka nas ciekawa jesień. Ten serial będzie na jesieni, na antenie TVN. Serial napisany jest brawurowo, świetnie wymyślona konstrukcja, ekipa jest wybitna.

Za serialem stoją uznane osoby. Reżyserem jest laureat Oskara za krótkometrażowy film dokumentalny "Królik po Berlińsku" Bartosz Konopka. Za produkcję odpowiada twórczyni hitowych seriali, jak "Lekarze" czy "Magda M." Dorota Chamczyk.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS