"Na Wspólnej". Streszczenie odcinka 2103. Czwartek 16 lipca na TVN o godz. 20.10. Łucja popada w alkoholizm, Kamila pomaga Maksowi przy synu a koledzy biją Franka, bo donosi

W 2103 odcinku "Na Wspólnej" Franek pada ofiarą przemocy szkolnej, Maks nie radzi sobie z trudami ojcostwa a Daniel próbuje pomóc Łucji z jej problemami.

W nowym odcinku "Na Wspólnej" Bolek mówi Danielowi, że spotkał w pubie pijaną Łucję. Brzozowski nie może uwierzyć. W końcu Pruska miała być ze swoim nowym chłopakiem w Indiach. Odwiedza dziewczynę i oznajmia jej, że nie wyjdzie dopóki Łucja nie powie mu, co się dzieje. Tymczasem Ola nie może się doczekać Daniela na randce.

Maks nie radzi sobie jako samotny ojciec. Kiedy nie potrafi uspokoić rozpaczliwie płaczącego Wiktorka, dzwoni do Kamili. Młoda pielęgniarka zjawia się natychmiast. Udziela małemu pomocy i deklaruje, że może pomagać Maksowi.

Franek widzi, jak koledzy z jego klasy okradają i biją młodszego ucznia. Mówi o tym swojej wychowawczyni. Chuligani zostają wezwani do dyrekcji szkoły. Po lekcjach banda "Cypisa" napada na Franka.

Odcinek 2103 "Na Wspólnej" już w czwartek 16 lipca na TVN o godz. 20.10.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS