"Aż po sufit!" Nowy serial TVN z doborową obsadą. Jest Olszówka, Foremniak, Segda i Pazura. Kto jeszcze? Wiemy, kiedy ruszają zdjęcia

"Aż po sufit!" to nowy serial obyczajowy TVN. Stacja reklamuje go jako "współczesną sagę rodzinną". Za scenariusz odpowiedzialny jest Marcin Baczyński, scenarzysta filmu "Listy do M".

Ekipa realizująca "Aż po sufit" 23 czerwca wkracza na plan w Warszawie, zdjęcia kręcone będą też w Gdyni. W obsadzie serialu znajdą się znani i sprawdzeni aktorzy. W premierowych, zapowiedzianych na jesień odcinkach pojawią się m.in. Edyta Olszówka, Małgorzata Foremniak, Dorota Segda, Cezary Pazura i Mariusz Bonaszewski.

Nie zabraknie utalentowanych przedstawicieli młodego pokolenia. Wśród nich m.in. Karolina Staniec ("Miasto 44"), Krzysztof Chodorowski ("Mój rower"), Kamil Szeptycki ("Kamienie na szaniec") oraz Erika Karkuszewska ("Dzwony wojny").

Życiowe zakręty, miłosne wzloty i upadki oraz walka o własne marzenia - to losy rodziny Domirskich, głównych bohaterów serialu "Aż po sufit!".

Każdy dom ma swoje tajemnice, każda rodzina skrywa swoje sekrety. Co dzieje się, kiedy pod jednym dachem spotykają się różne osobowości i temperamenty? Jak bardzo możemy liczyć na siebie nawzajem, kiedy stajemy w obliczu słodko-gorzkiego życia? To historia o tym, że tak naprawdę wszystkie drogi - nawet nas dorosłych - prowadzą do domu. Być może uciekamy tam, gdzie znają nas najlepiej - tłumaczy producentka serialu Dorota Chamczyk.

TVN zapowiada historię pełną tajemnic i dynamicznych relacji między bohaterami, których łączą więzy krwi. Za realizację odpowiada ekipa mająca na koncie sporo znanych produkcji.

Producent Dorota Chamczyk znana jest m.in. z "Lekarzy", "Magdy M." czy "Na Wspólnej". Kierownikiem produkcji został Przemysław Malec. Od strony reżyserskiej nad serialem czuwa Bartek Konopka oraz Julia Kolberger. Zdjęcia do serialu realizują Jeremi Prokopowicz oraz Tomasz Dobrowolski. Za scenografię odpowiada Barbara Ostapowicz, a za kostiumy Ola Staszko. "Aż po sufit!" wzorowany jest na australijskim serialu "Packed to the Rafters".

Premierowe odcinki "Aż po sufit" już jesienią 2015 roku na TVN i online w player.pl.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS