"M jak Miłość". Pożar w Grabinie rozpalił internet. Fani serialu płaczą na Facebooku

Pożar w Grabinie i rozpacz Mostowiaków przyciągnęły do telewizorów widzów finału 15 sezonu "M jak Miłość". Fani kibicują ulubionym bohaterom, na Facebooku domagają się odbudowy serialowego domu.

W ostatnim, 1151. odcinku serii na ekranie miał miejsce prawdziwy dramat. Szaleniec Rafał zaatakował Annę oraz Ewę, które tylko cudem uniknęły śmierci w płomieniach. Kobiety uratował Marek Mostowiak. Nie zdołał jednak ugasić ognia, który błyskawicznie opanował cały dom. Pożar u Mostowiaków oglądało przed telewizorami ponad 6,5 mln Polaków.

Oficjalny profil serialu na Facebooku obserwuje ponad 700 tysięcy fanów - a w każdym tygodniu strona zyskuje aż 4500 nowych "polubień". Zdjęcie zrozpaczonego Marka, który nie był w stanie uratować rodzinnego domu, zdobyło 25 tys."lajków" i ponad 1000 komentarzy - chwalą się producenci serialu w TVP2.

Reakcje fanów na finał 15 sezonu Screen z Facebook.com/mjakmilosc

 

Tuż po emisji odcinka fani "M jak Miłość" zaczęli zbierać na odbudowę domu w Grabinie. Chwilowo wirtualnie, i chyba głównie dla żartu, ale prężna społeczność na Facebooku rośnie z dnia na dzień. Część osób na swoich profilowych fotkach umieściła też hasło "Jestem Mostowiakiem".

Nowe odcinki "M jak Miłość" od wtorku, 1 września o godz. 20.40 na TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS