"M jak Miłość". Odcinek 1152 na vod.tvp.pl. Pierwszy po wakacjach 2015 dostępny online za darmo. Streszczenie

Fani "M jak MIłość" muszą czekać do 1 września by poznać dalsze losy Mostowiaków. Odcinek 1152 będzie dostępny online na vod.tvp.pl

Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo 1152. odcinek "M jak Miłość" za darmo w internecie dostępny będzie na vod.tvp.pl i m-jak-milosc.pl dopiero po wakacjach 2015. Płatny przed premierą w telewizji, za darmo online już po emisji we wtorek 1.09.201 o godz. 20:40 w TVP2. Wszystkie poprzednie odcinki i ich streszczenia dostępne są TUTAJ.

W pierwszym po wakacjach 1152. odcinku "M jak Miłość" po pożarze domu w Grabinie Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) będą zrozpaczeni. Seniorzy rodu Mostowiaków stracili dom nad głową i będą musieli się wyprowadzić. Swoje drzwi otworzą przed nimi Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek). Choć dom Zduńskich na Deszczowej będzie pełen ludzie, Kinga będzie miała wspaniałą opiekunkę dla Lenki i Mikołaja.

Z kolei do Lipnicy przyjedzie mama leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski). Widzowie mogą spodziewać niezłego zamieszania.

Pierwszy odcinek po wakacjach 2015 już we wtorek 1.09.201 o godz. 20:40 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS