"Na dobre i na złe" odcinek 603 ostatni przed wakacjami w środę 10 czerwca o godz. 20.40 w TVP2. Wypadek Kasi Smudy. Matylda to córka Falkowicza?

Scenarzyści "Na dobre i na złe" w 603 odcinku, ostatnim przed wakacjami, zafundują widzom dramatyczne sceny. Kasia Smuda będzie miała wypadek samochodowy i trafi do Leśnej Góry jako pacjentka.

W "Na dobre i na złe" Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) coraz bardziej zbliża się do Katarzyny Smudy (Ilona Ostrowska). Niestety czekają go gorzkie chwile. Katarzyna będzie miała wypadek samochodowy, do którego przyczyni się Krystyna (Aldona Orman).

W 603. odcinku "Na dobre i na złe" dochodzi do awantury miedzy Katarzyną a pacjentką Krystyną. Kobieta oskarża szpital w Leśnej Górze o błąd w sztuce lekarskiej i zaczyna szarpać się ze Smudą. Prawniczka kończy dyskusję i w nerwach wsiada do samochodu. Niestety, dochodzi do wypadku.

Katarzyna w ciężkim stanie trafia do szpitala. Gdy walczy o życie, Falkowicz jest przy niej. Katarzyna na chwilę odzyskuje przytomność i wyznaje Andrzejowi, że mała Matylda (Amelia Czaja) jest jego córką. Prosi Falkowicza, żeby zajął się dziewczynką po jej śmierci. Jaka będzie jego reakcja? Co będzie z Katarzyną?

Odcinek 603 "Na Dobre i Na Złe" już w środę 10 czerwca na TVP 2 o 20.40.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS