"Na dobre i na złe". Odcinek 602 już w środę 3 czerwca o 20.40 na TVP 2. Streszczenie

W 602 odcinku "Na Dobre i Na Złe" Blanka próbuje oczarować Adama i wieczorem odwiedza lekarza w jego pokoju. Agata nadal umawia się ze Szczepanem. A salowy zaprzyjaźnia się z jednym z małych pacjentów - Szymonem - i specjalnie dla niego organizuje w szpitalu mecz hokejowy.

W nowym odcinku "Na Dobre i Na Złe" do szpitala w Leśnej Górze trafia także więzień, który połknął haczyki wędkarskie - i który od początku planuje ucieczkę ze szpitala. Gdy Falkowicz znów spotyka mecenas Smudę poznaje w końcu jej córkę, małą Matyldę. Tym razem prawniczka reprezentuje Bernarda - chorego na cukrzycę, który stracił w Leśnej Górze nogę. I chce walczyć o to, by doktor Latoszek stracił prawo do wykonywania zawodu.

Nowa miłość doktor Woźnickiej rozkwitnie - i lekarka znów spędzi ze Szczepanem (Kamil Kula) romantyczny wieczór. Za to wcześniej chłopak kolejny raz udowodni, jak wielkie ma serce.

Salowy zaopiekuje się w szpitalu małym Szymkiem (Maksymilian Dobrowolski) - pacjentem Tomasza. Chłopiec wyzna, że najbardziej na świecie kocha hokej A Szczepan - jako były hokeista - zorganizuje w końcu mecz na oddziale. I nakłoni nawet Agatę, by stanęła na bramce.

Tymczasem Falkowicz (Michał Żebrowski) zamieni się w babysitter! Na kolejne spotkanie Kasia Smuda (Ilona Ostrowska) przyjdzie razem z córką - Matyldą (Amelia Czaja) - i na godzinę zostawi małą właśnie pod opieką profesora. O dziwo, oboje będą się razem całkiem dobrze bawić - choć bajkę o królewnie zastąpi opowieść o układzie krwionośnym. Jednak dobry humor Falkowicza szybko zniknie. A wszystko przez kolejny proces.

Tym razem szpital zaatakuje Bernard (Jarosław Boberek) - chory na cukrzycę, który stracił w Leśnej Górze nogę. Mężczyzna zatrudni mecenas Smudę, a prawniczka złoży pozew przeciwko Latoszkowi. Falkowicz od razu zacznie kolegi bronić:

Doktor Latoszek był bezbłędny. Zachowane zostały wszystkie procedury. Walczył do końca!

Jednak pani adwokat się nie podda.

Naprawdę? To dlaczego pan Bernard stracił nogę?
Pacjent nie stosował się do zaleceń, sam lekceważył swoje zdrowie, a nawet świadomie narażał je na uszczerbek. Zniszczę go faktami!

Profesor, pewny siebie, spojrzy na prawniczkę. Ale chwilę później, widząc okaleczonego Bernarda (w tej roli: Jarosław Boberek), sam zacznie w to wątpić. A pani mecenas uzna, że Latoszek powinien stracić prawo do wykonywania zawodu. Czy udowodni, że lekarz przechodzi kryzys - i że zaniedbał swoje obowiązki w pracy?

Największe problemy czekają jednak w serialu Adama. Na dyżurze młody chirurg zajmie się przypadkiem Remigiusza (Mateusz Lasowski) - bandyty, który połknął haczyki wędkarskie, żeby wydostać się z więzienia. A mężczyzna okaże się naprawdę niebezpieczny: zdemoluje gabinet i spróbuje uciec ze szpitala.

Za to wieczorem, po pracy do sypialni Krajewskiego trafi Blanka, córka Wiktorii! Nastolatka będzie miała nadzieję, że spędzi z Adamem całą noc. Jednak nagle w drzwiach stanie doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska). Jaki będzie finał?

Odcinek 602 "Na Dobre i Na Złe" już w środę 3 czerwca na TVP 2 o 20.40.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS