"Na Wspólnej". Odcinek 2078 już we wtorek 2 czerwca na TVN o godz. 20.10. Streszczenie

"Na Wspólnej" piłkarz Sawicki odmówi spotkania z umierającym dzieckiem, Zimiński jest zawiedziony brakiem awansu w firmie a jego żona jest świadkiem bójki dwóch uczennic.

W 2078 odcinku "Na Wspólnej" Igor dostaje wiadomość od Elżbiety. Kobieta informuje go, że piłkarz Sawicki, mimo obietnicy, do tej pory nie pojawił się w szpitalu. Zdenerwowany Nowak udaje się do kolegi i robi mu awanturę, że wycofał się ze spotkania z chorym dzieckiem. Bartosz tłumaczy mu, że to dla niego zbyt trudne. Igor jednak nie odpuszcza i szantażuje Sawickiego - jutro wszyscy dowiedzą się z prasy o tym, że odmówił spotkania z umierającym chłopcem! Piłkarz decyduje się na spotkanie. Elżbieta jest zachwycona. W podziękowaniu całuje Igora!

Zimiński nadal nie rozmawia z Dębkiem. Żona sugeruje mu, że już najwyższy czas, by pogodzić się ze starym przyjacielem. W firmie dyrektor chwali Marka i Stefana za doskonałe wyniki sprzedaży. W nagrodę dostają po ekspresie do kawy i depilatorze do nóg. Zimiński jest zawiedziony. Spodziewał się poważnego awansu!

Danka idąc do szkoły jest świadkiem bójki dwóch uczennic. Zimińska natychmiast rozdziela szarpiące się dziewczęta i zabiera do swojego gabinetu na rozmowę. Okazuje się, że to Blanka zaatakowała koleżankę. Kiedy Zimińska pyta ją czy ma jakieś kłopoty, dziewczyna wzburzona wybiega z gabinetu dyrektorki.

Odcinek 2078 "Na Wspólnej"już we wtorek 2 czerwca na TVN o 20.10.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS