"Na Wspólnej". Odcinek 2082 już w środę 10 czerwca na TVN o godz. 20.10. Streszczenie

W 2082 odcinku "Na Wspólnej" Kmiecik molestuje Kingę a Danka zdradza uczennicy, że widziała nagranie seksu grupowego z jej udziałem. Policja aresztuje trzech chłopaków pod zarzutem gwałtu.

W "Na Wspólnej" Kinga i Iwo poprawiają kampanię dla kapryśnego klienta. Kmiecik nie może oderwać oczu od pięknej, seksownie ubranej, współpracownicy. W pewnej chwili obejmuje Kingę i próbuje ją pocałować.

Danka odwiedza Blankę w szpitalu - mówi uczennicy, że widziała film, na którym ta uprawia seks z trzema chłopakami. Dziewczyna jest w szoku. Po chwili Blanka oskarża kolegów o gwałt. Mimo, że oskarżeni ostro zaprzeczają, w szkole pojawia się policja i aresztuje chłopców.

Po ukazaniu się pochlebnego artykułu na swój temat, zadowolony biznesmen Marcinek chce, żeby takie teksty ukazywały się częściej - próbuje przekupić Nowaka. Odmowa Igora powoduje, że biznesmen staje się chamski. Zażenowana zachowaniem męża Elżbieta dzwoni do Nowaka z przeprosinami. Proponuje Igorowi spotkanie, które kończy się namiętnym seksem.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS