"Na dobre i na złe". Odcinek 601. Lekarze okaleczyli pacjentkę. Krzysztof i Piotr trafią przed sąd?

W serialu "Na dobre i na złe" Krzysztof i Piotr mogą trafić przed sąd. W 601 odcinku ''Na dobre i na złe'' była pacjentka lekarzy oskarża ich o niepotrzebny zabieg.

Lekarze z "Leśnej Góry", Krzysztof Radawan (Mateusz Damięcki) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski), operując pacjentkę usunęli jej macicę. Okazało się, że nie było ku temu wskazań medycznych. Dawna pacjentka Radwana i Gawryły skarży ich i przekonuje, że to przez nich chciała popełnić samobójstwo. Zajmujący się sprawą Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) broni Piotra.

W 601 odcinku ''Na dobre i na złe'' do szpitala wraca Kasia Smuda (Ilona Ostrowska). To ona prowadzi z Falkowiczem konsultacje na temat oskarżeń dawnej pacjentki Gawryły i Radwana. Pani Krystyna przekonuje, że skutki niewłaściwej opieki lekarskiej doprowadziły ją do próby samobójczej. Lekarze usunęli jej macicę, choć nie było powodu.

Ktoś musi za to beknąć - ostrzega Piotra Falkowicz.

Falkowicz na spotkaniu z Tretterem (Stefan Garlicki) winą o obarcza Radwana. Krzysztof nie chce być jednak kozłem ofiarnym, czuje się niewinny.

601 odcinek "Na dobre i na złe" już w środę 27 maja o godz. 20.40 na TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS