"M jak Miłość". Odcinek 1144. Natalka da się przekupić teściowej? Może dostać 30 tys. zł!

Scenarzyści "M jak Miłość" pokazują, że życie samotnej matki nie jest łatwe. Niedoszła teściowa chce wykorzystać trudną sytuację Natalki i oferuje jej dużą kwotę.

Natalia Mostowiak (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość" nie chce mieć nic wspólnego z Darkiem Majem (Marcel Sabat)! W 1144 odcinku serialu ciężarna Natalia ugina się pod atakiem niedoszłej teściowej i podpisuje dokumenty, w których zrzeka się wszelkich roszczeń wobec tchórzliwego ojca swojego dziecka. Choć Katarzyna Maj (Grażyna Strachota) chciała zapłacić za "wolność" syna, Natalka nie przyjmuje od niej pieniędzy.

Cała ta sytuacja, wszystko, co się zdarzyło I ja, i Darek bardzo to przeżywamy, nie jesteśmy z kamienia. Ale życie toczy się dalej, przynosi różne zmiany. Cóż, krótko mówiąc, wchodzimy z synem w pewien poważny biznes. A biznes ma to do siebie, że nie lubi za plecami niezałatwionych spraw i sytuacji. Dostaniesz od nas bardzo poważne pieniądze w zamian za to, że na piśmie zrzekniesz się wszelkich roszczeń w stosunku do Darka i całej naszej rodziny. Trzydzieści tysięcy za jeden twój podpis! - oferuje  ciężarnej nastolatce.
Ja niczego od was nie chcę - dziewczyna krzyczy i dla świętego spokoju podpisuje dokumenty.

Jak poradzi sobie w roli samotnej matki? Na Darka nie ma co liczyć. Na szczęście Ewa (Dominika Kluźniak) i Marek (Kacper Kuszewski) wspierają córkę.

1144 odcinek "M jak Miłość" już w poniedziałek, 18 maja o godz. 20.40 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: