"Na dobre i na złe". 600 odcinek. Seks w wannie Wiktorii i Adama

Po jubileuszowym 600. odcinku "Na dobre i na złe" nikt nie będzie miał wątpliwości, że w życiu lekarzy z Leśnej Górze może się wydarzyć absolutnie wszystko.

W 600. odcinku "Na dobre i na złe" Wiktoria Consalida (Katarzyna Dąbrowska) i Tomasz Rzepecki (Ireneusz Czop) decydują się na spóźnioną sesję fotograficzną w strojach ślubnych. Doktor Consalida jest jednak tak zmęczona, że zasypia w trakcie zdjęć. Ma niezwykle realistyczny sen, w którym cofa się w czasie.

Marzenie senne zaczyna się od sceny w szpitalu, gdzie Consalida próbuje pomóc nieuleczalnie chorej na raka Danucie (Iza Kuna), mamie czteroletniej Michaliny. Nowotwór jest bardzo zaawansowany i pacjentka ma nikłe szanse na powrót do zdrowia. Consalida postanawia zrobić jednak wszystko, by jej pomóc. Zostanie dłużej w pracy, choć jej dyżur dawno się zakończy i znów jak kilka miesięcy wcześniej spóźni się na swój ślub. Dalej jednak wszystko przebiega zupełnie inaczej niż na jawie.

Pod wpływem tych wydarzeń Wiktoria daje się jednak ponieść namiętności i trafia w  ramiona Adama. Spędza z nim noc a gdy o poranku Krajewski znika, Wiki jedzie do kościoła. Przy ołtarzu zamiast Tomasza zjawia się Adam.

Potem sen przenosi ją w kilkanaście lat w przyszłość. Wiktoria jest już żoną Adama i właśnie odbiera Nagrodę Nobla. Odcinek kończy się, gdy Wiktoria budzi się ze snu i wyznaje miłość Adamowi. Tomasz jest przekonany, że słowa są skierowane do niego.

600 odcinek "Na dobre i na złe" w środę, 20 maja o godz. 20.40 w TVP2.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS