Na dobre i na złe. Odcinek 597. Romans Blanki z Adamem Krajewskim?

Ona widzi w nim potencjalnego kochanka, on w niej jedynie przyjaciółkę. W 597 odcinku "Na dobre i na złe" w szpitalu w Leśnej Górze szykują się miłosne kłopoty.

Nastoletnia Blanka (Pola Gonciarz) z "Na dobre i na złe" przejawia coraz większe zainteresowanie byłym kochankiem matki. Córka Wiktorii Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) chciałaby zbliżyć się do Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz), ale ten traktuje ją tylko jak przyjaciółkę.

W 597 odcinku "Na dobre i na złe" przyjaźń Blanki i Adama staje się coraz bardziej zażyła. Doktor Krajewski staje się powiernikiem tajemnic córki Wiktorii. Dziewczyna popada w problemy z własną matką, która podejrzewa Blankę o palenie marihuany.

Kiedy nastolatka znajduje na łóżku jednej z pacjentek torebkę z marihuaną, chowa zawiniątko do kieszeni. Niestety, doktor Consalida odnajduje ją później i niesłusznie podejrzewa, że narkotyki należą  do jej dziecka. Po stronie dziewczyny staje Adam. Wieczorem spotykają się przed szpitalem. Blanka zdoła przekonać lekarza, by odwiózł ją do domu swoim autem.

Co wydarzy się w "Na dobre i na złe" możecie przekonać się już 29 kwietnia o godz. 20.40 w TVP2. Poniżej zwiastun najbliższego odcinka.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS