"Na dobre i na złe". Odcinek 596. Aktorka serialu "Ranczo" dołącza do obsady

W kolejnym odcinku "Na dobre i na złe" poznamy dwie nowe bohaterki.

Kolejne bohaterki, kolejne problemy! W 596. odcinku "Na dobre i na złe" zobaczymy Ilonę Ostrowską (aktorka znana z seriali "Ranczo", "Szpilki na Giewoncie" i "Sama słodycz"), która wcieli się w postać prawniczki Kasi Smudy. Jedną z pierwszych klientek adwokat walczącej o prawa pacjentów i ofiar błędów lekarskich będzie Sylwia Poręda (w tej roli Małgorzata Ostrowska-Królikowska).

Rzekomo chorą na raka kobietę operował Przemek (Marcin Rogacewicz). Gdy okazało się, że diagnoza była błędna, pacjentka oskarży medyka o narażenie jej na zbędne cierpienia. Producenci serialu obiecują, że Smuda szybko udowodni, że "słaba" płeć potrafi zadać całkiem mocny cios.

Mecenas Smuda umówi się w jej imieniu na rozmowę z negocjatorem medycznym szpitala - Andrzejem Falkowiczem (Michał Żebrowski). Rozmowa z ostrą prawniczką przyprawi profesora o ból głowy. Wyjdzie na jaw, że pani adwokat studiowała kilka lat wcześniej medycynę. Co więcej, była studentką Falkowicza. Czy przekona w końcu mecenas Smudę, że jego kolega nie popełnił błędu - i uniknie procesu?

mat. prasowe

Fanów serialu zapraszamy do TVP2. Kolejny, 596. odcinek "Na dobre i na złe" już 22 kwietnia o godzinie 20.40.

 

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS