Była Miss Wielkopolski oskarżała sponsora o molestowanie seksualne. Teraz ODWOŁUJE wszystkie zarzuty

Maja Nizio odwołała swoje zarzuty wobec sponsora konkursu Miss Wielkopolski 2014. Dysponujemy treścią ugody.

Maja Nizio w 2014 roku wygrała konkurs Miss Wielkopolski. W nagrodę miała pojechać do Hiszpanii. Rok później opowiadała, że w pakiecie był "nocleg ze sponsorem", Sławomirem Stopczykiem. Padały też oskarżenia wobec organizatora konkursu, Grzegorza Ostrowskiego.

Sprawa trafiła do Sądu Rejonowego w Łodzi. W efekcie strony doszły do porozumienia i ustaliły warunki ugody. W oświadczeniu z 16 listopada ubiegłego roku czytamy, że Maja Nizio wycofała zarzuty wobec Sławomira Stopczyka oraz przyznała, że jej oskarżenia były nieprawdziwe.

Oświadczam, iż Pan Sławomir Stopczyk, główny sponsor konkursu Miss Wielkopolski 2014 nigdy nie molestował mnie seksualnie i nie byłam przez niego regularnie zastraszana. Nie byłam świadkiem sytuacji, w której Pan Stopczyk molestował inne uczestniczki konkursu. Nie łączyły mnie z Panem Stopczyk żadne relacje intymne. Nie było sytuacji, w której aby wygrać konkurs Miss Wielkopolski 2014 musiałam przespać się z głównym sponsorem konkursu, panem Sławomirem Stopczyk - czytamy w oświadczeniu.

Maja Nizio przyznała również, że informacje rozpowszechniane przez nią za pośrednictwem telewizji i mediów elektronicznych były nieprawdziwe.

Treść oświadczenia została przesłana nam niezależnie przez sponsora konkursu, Sławomira Stopczyka i organizatora wyborów miss, Grzegorza Ostrowskiego.

Oświadczenie Mai NizioOświadczenie Mai Nizio

JZ

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS