Dali 2-letniemu dziecku papierosa i piwo. "To jest to, co robią prawdziwi mężczyźni". Oburzenie. Dziwicie się?

Malec ma dwa, może trzy lata. Dorośli częstują go alkoholem i przypalają mu papierosa. Nagranie z tym szokującym zachowaniem trafiło na Facebooka, a potem rozeszło się po internecie.

Takie zachowanie trudno określić inaczej, niż skrajna nieodpowiedzialność. Kilku młodych mężczyzn siedzi przy kawiarnianym stoliku i częstuje malucha piwem i papierosami. Mężczyźni, sądząc po języku Rumunii, śmieją się i żartują.

To jest to, co robią prawdziwi mężczyźni - mówią.

Szokujące jest zachowanie dziecka. Sięga po używki z taką ochotą, jakby nie robiło tego po raz pierwszy.

Na razie nie wiadomo, kim są mężczyźni z nagrania. Na swoim profilu na Facebooku pokazał je inny Rumun, Daniel Tecu i zwrócił się do internautów z prośbą o identyfikację.

Czy ktoś zna tych ludzi? Albo rozpoznaje miasto? Należałoby zawiadomić władze tego miasta - napisał.

W śledztwo włączyły się najważniejsze zachodnie portale, które upubliczniły film. Dzięki temu być może uda się poznać tożsamość widocznych na filmie mężczyzn.

Osoby uczestniczące w tym nie zostały jeszcze zidentyfikowane, ale uważa się, że incydent miał miejsce w Hiszpanii - spekuluje "Daily Mail".

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (4)
Dali 2-letniemu dziecku papierosa i piwo. "To jest to, co robią prawdziwi mężczyźni". Oburzenie. Dziwicie się?
Zaloguj się
 • Gość: MatkaPolka83

  0

  Jestem matką 2 małych dzieci i czuję taką niemoc, żal i współczucie dla tego dziecka. Ludzie to jednak potwory.

 • Monique Monique

  0

  ja miałam 3 lata, gdy matka dała mi pociągnąć papierosa ochoczo zachęcając, nie rozumiałam wtedy co robię, gdy się nie zaciągnęłam kazała powtórzyć do skutku, aż zakończyło się moją niemocą złapania tchu, wymiotami, w wieku 15 lat zabrano jej prawa rodzicielskie i tak od tamtej pory jestem sierotą pozostawioną samej sobie, nikogo to nie obchodzi, dlatego płaczę sama nad sobą.

 • Monique Monique

  0

  ja miałam 3 lata, gdy matka dała mi pociągnąć papierosa ochoczo zachęcając, nie rozumiałam wtedy co robię, gdy się nie zaciągnęłam kazała powtórzyć do skutku, aż zakończyło się moją niemocą złapania tchu, wymiotami, w wieku 15 lat zabrano jej prawa rodzicielskie i tak od tamtej pory jestem sierotą pozostawioną samej sobie, nikogo to nie obchodzi, dlatego płaczę sama nad sobą

 • Gość: hgklucz

  0

  Masakra !!!! Do czego to doszlo .... Co ci ludzie maja w glowach ....:/ brak slow ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX